Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szerintetek mit ajándékozzak?

Szerintetek mit ajándékozzak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem is tudom hol kezdjem... A tatám,akit nagyon imádok,most kórházban van a szíve miatt. A napokban fogják megműteni. Az orvosa azt mondta,hogy mindenre fel kell készülnünk. Csak az a gond,hogy nem tudom elképzelni az életem nélküle :'( A műtét előtt valami ajándékot szeretnék vinni neki, ami megható és emlékezteti rám...(egy kis erőt adni neki)..Valami nagyon különlegeset szeretnék...hisz ugye...bármi megtörténhet... Szerintetek mi legyen az?

A válaszokat előre is nagyon köszönöm...

16/L



2017. márc. 3. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Csinálj egy fénykép kollázst neki, amin ketten vagytok rajta.
2017. márc. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, ami most keresztülmégy! Biztosan nagyon nehéz lehet.

Én a helyedben vennék egy szép kártyát, hozzá illő borítékkal, és egy szépen fogó tollat. Beleírnám a gondolataimat és az érzéseimet őszintén. Azt, amit itt is leírtál: hogy mennyire szereted őt, nem tudod elképzelni az életed nélküle, és hogy legyen erős, mert szükséged van rá.


Szerintem ennél szebbet, őszintébbet és erőt adóbb dolgot nem is adhatnál neki. És így minden eshetőségre felkészülve, el is tudnád neki mondani, mennyire szereted. Biztos vagyok benne, hogy nagyon boldog lenne egy ilyen levélkétől. Erőt adna neki.


És fel a fejjel! Csodálatos dolog, hogy lehetett már eddig is, 16 éven át egy ilyen remek tatád, akit ennyire szeretsz. Sokaknak sajnos ez nem adatik meg, nagyon szerencsés lány vagy.


Remélem, minden rendben lesz az operáció körül, és sokáig veled lesz még!

2017. márc. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kedvenc kozos kepetek szep keretbe, kiteheti az agya melle! Melle pedig mehet egy szep level :)
2017. márc. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is a képkeretet javaslom, sok szép fotóval. Drukkolok h minden rendben menjen.
2017. márc. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindnkinek nagyon k9sz9n9m! Nagyon-nagyon...jól esik :')
2017. márc. 4. 19:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Jo egeszseget neki! :)

3.

2017. márc. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönjük! Nagyon reméljük,hogy meglesz! :)
2017. márc. 4. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!