Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogy fogjam vissza magam?

Hogy fogjam vissza magam?

Figyelt kérdés

A mamámmal rengeteget veszekszünk. Mindig belémköt, hogy mennyire taknyos lánygyerek vagyok, meg hogy semmirekellő, hogy a kollégiumba nem fognak elfogadni, mert lusta vagyok.

Hozzá tenném, hogy ha pihenek, akkor is belém köt, mert hogy "már megint döglök."

Oké, tényleg lusta vagyok, ilyen a természetem, de ha tényleg nagy kupi van a szobámba rendben rakom. Mindig azt mondja, hogy a kollégiumba ki fognak közösíteni, mert lusta vagyok. Nem bírom megállni, hogy ne álljak ki az igazamért. Ma is ordibált velem, nálam betelt a pohár és elég idegbetegen visszaszóltam neki, néha durvábbakat. Ő is sokszor mondja hogy dögöljek meg, én eddig bírtam, és meg mondtam, hogy ennyi erővel ő is. Megbántam, hogy ezt mondtam, viszont egyrészről azt gondolom, hogy megérdemelte. Tudom, hogy aljasság, hogy ezt gondolom, de nagyon elegem van belőle. Olyan kis apróságokért(szerintem) belém köt, hogy az már nagyon fel tud húzni. Ráadásul apukámmal is sokszor veszekszik. Hogy tudnám magam vissza fogni, hogy ne szóljak neki vissza?



2017. márc. 22. 14:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
77%
Abban igaza van hogy kollégiumban ki fognak utálni ha lusta vagy és nem végzed el rendszeresen a feladataidat a szoba rendbetételekor, vagy ha széthajigálod a cuccaid.
2017. márc. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Ha muszáj összerakom a cuccaim, és közösségben teljesen más hogy viszonyulok a rendrakáshoz, osztály kirándulások, meg ott alvós táborokban mindig össze rakom a dolgaim. Csak otthon vagyok ilyen.
2017. márc. 22. 14:45
 3/26 anonim ***** válasza:
42%

Nem tud mit kezdenei magával, de ne törődj vele...

És ne legyen lelkiismeret furdalásod, Ő mondta előbb.

2017. márc. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
72%

Tényleg más az ember otthon mint máshol.

Ne foglalkozz vele, menekülj a kollégiumba.

Egyébként anyukáddal mi van? A mamátok veled lakik?

Egyszerűen csak vedd levegőnek.

Hidd el, én is ilyen vagyok. Aztán rájöttem, sokkal könnyebb békénhagyni, és azt mondogatni, hogy bocs, ne fogok lesüllyedni a szintedre.

2017. márc. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
45%
Talán ha nem lennél lusta disznó, nem szólna be. Gondolom zavarja hogy utánad is neki kell takarítania állandóan.
2017. márc. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Anyukám messze lakik tőlünk, mert elváltak a szüleim, és apukámhoz kerültünk. És igen, velünk lakik. Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2017. márc. 22. 14:57
 7/26 A kérdező kommentje:
De mondom, nekem ilyen a természetem, és a kisebb kupit még elviselem, de ha minden szanaszét van, azt már nem! És ha hazaérek suliból, arra 5 óra, utánna tanuljak is, hát tanulás után nyilván pihenni szeretnék, de akkor is belém köt!
2017. márc. 22. 15:00
 8/26 anonim ***** válasza:
46%

Nem kell visszafognod magad! Mondd meg neki hogyha igy viselkedik es te kollegiumba kerulsz soha tobbet nem fogod keresni! De ugy is legyen ha ezt folytatja...

19/l

2017. márc. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
46%
Olyan nincs, hogy ilyen a természeted. Mindenkit idegesít, ha egy lusta van körülötte. A tanulásban nem fáradsz el annyira, hogy pihenned kelljen rendrakás, otthoni segítés helyett.
2017. márc. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
70%

De mondom, nekem ilyen a természetem,


Oké, neki meg olyan..ha neki kötelessége tolerálni téged, neked is ugyan annyira kötelességed elfogadni őt.

2017. márc. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!