Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nem köszöntötték fel a lányoma...

Nem köszöntötték fel a lányomat, lenne okom haragudni? Tobbi lent

Figyelt kérdés
A nagymamám, nagyapam, nagynenem, apam, nagybacsim (aki egyebkent a keresztapja a lanyomnak) nem koszontottek fel ot a nevnapjan. Igaz hogy a lanyom csak 8 honapos de a ferjem felol eleg sokan meglatogattak bennunket es meg ajandekokat is kapott a lanyom toluk. Azert is zavar ennyire engem ez mert engem a nagymamamek neveltek fel es ott laktam mindodaig meg nem szultem meg. Raadasul a mamamekkal lakik a legfiatalabb lanyuk aki le is jott az nap autoval (a mamamnak mindig ez a kifogasa hogy nem tud gyalogolni, egyebkent kb 2 km-re lakunk egymastol) es mas napokon is alig latogatnak meg bennunket, pedig a legfiatalabb lanyuk eleg surun jon autoval. A nagyapam eleg jol birja magat szokott sok helyre biciklizni o neha be is nez de most o sem jott el...En neha azert leszoktam vinni a lanyomat es hetvegente mindennap elmegyek hozzajuk megnezni hogy vannak, es oszinten szolva nekem ez rosszul esik. Meg csak fel sem hivtak. Ti haragudnatok ezert?

2017. máj. 18. 23:31
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem használd ki a gyedextrát, és menj el dolgozni legalább részmunkaidőben a kislány 1-1,5 éves korában, mert kezdesz becsavarodni szegény gyerek mellett.


A 8 hónapos gyereknek tök mindegy a névnap, ahogy az 1 évesnek a szülinap. Ez leginkább anyuka lelki világának fontos, mert ugyebár ekkor elkezd kopni az újdonság varázsa (terhesség, szülés, első korty tejcsi, büfi, kaksi, stb), és sokan elég nehezen viselik, hogy nincsenek többet a középpontban...


Nemrég volt az én névnapom, és őszintén meglepődtem az első telefonhívásnál, hogy nekem aznap van, annyira nem tartom számon. Másét meg aztán pláne nem.

2017. máj. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
86%
Nézd, neked a saját gyereket a világ legnagyobb kincsét jelenti, másnak csak egy baba a sok millió közül. Szeretni meg lehet úgy is, ha nem csinálunk nagy felhajtsst, legfeljebb az nem látványos.
2017. máj. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
63%

Kit érdekel a névnap, ez csak nálunk pénzköltö szokás, sehol másutt a világbsn nem.


Én sem mentem volna át mert mi sem ünnepeljük, max egy kedvenc kávé a másiknak és ennyi.

2017. máj. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
80%

Ja igen és a lányod csak neked meg apjának extra-fontos, mindenki másnak csak egy gyerek a sok közül.

Mellesleg elmehetnél dolgozni lassan, mert aki ilyenen kiakad, annsk tul sok a szabadideje.

2017. máj. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
49%
Én nem vagyok benne a naptárban :(
2017. máj. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
85%

Bocs, de hangosan felröhögtem!

8 hónapos! Névnap!

Nekem ez az a szitu, amikor valaki besértődik valakire, mert az nem likolta a facebook képét.....

Lazulj

2017. máj. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
78%

" Tenyleg nem kellene haragudnom? Nekem ez tok sz*rul esik"


Akkor haragudj bäszki! Mert a haragtartásnak (pláne ilyen apró-cseprő dolgok miatt) k urvára sok értelme van!

2017. máj. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
24%

16-al èrtek egyet.

Akkor mi lehet valami szörnyen gáz család vagyunk, de mi a gyerekekkel tartunk nèvnapot a családban.

A felnőttek közt már nem, mert felesleges, a gyerekeknek szoktunk. Ès az első nèvnapját is megtartottuk minden gyereknek, ha lesz gyerekem èn is "elvárom" majd a szűk családban. Nem kell hacacárè, de egy-egy apróságba nem hal bele senki.

2017. máj. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
33%
12#14#. Mi az, hogy a gyerek másnak csak egy a sok közül? Jesszus! A kérdező nem a szomszédtól meg a sarki zöldségesől várta a köszöntést hanem a szűk családtól!
2017. máj. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 jafnrétti ***** válasza:
26%

"Ja igen és a lányod csak neked meg apjának extra-fontos, mindenki másnak csak egy gyerek a sok közül."


Azért ez egy érdekes hozzáállás itt sokak részéről, hiszen itt a gyerek nagyapjáról, meg a keresztszüleiről is szó van. Nekik is egy baba a sok közül? Hát nektek nem szívesen lennék a családtagotok, és nem azért, mert a névnapot nem tartjátok fontosnak, hanem mert nektek egy unoka, egy keresztgyerek az csak egy baba a sok közül. Gondolom, ti pont azok vagytok, akik minden rokongyereket úgy emlegetnek, hogy "a kisgyerek".

2017. máj. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!