Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Én vagyok a hibás?

Én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő hogy mamàm màr évekota egyedül él és én közelebb lakok és igy többet tudom làtogatni egyszer volt egy alkalom hogy elkellett volna vinni neki gyogyszert de mondtam hogy most nem megyek és ugy is anyàmék eltudtàk vinni mivel ők elmentek bevàsárolni és arra mentek haza csak hogy későn értek haza anyàmék és igy a gyogyszerét is később kapta meg !Elmentem ma meglàtogatno hogy van erre jol lecseszett és még azt sem kérdezte meg hogy hogy vagyok !

2017. máj. 29. 00:52
 1/10 A kérdező kommentje:
Tudni kell róla hogy depressziós és igy néha kiboritsa a környezetét!
2017. máj. 29. 00:55
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagy hibás, neked is van életed azzal is foglalkoznod kell, nagyika megkapta a gyógyszerét is, egyszeri kis késés nem okoz semmi problémát.
2017. máj. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Ne csinálj ebből ekkora ügyet.Az idős emberek mindig tulaggódják a gyógyszerezésüket, meg kell őket érteni. Nyugtasd meg inkább.
2017. máj. 29. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%

Sajnálom, de nem azért megyünk el az idős, beteg mamát meglátogatni, h sütikével kínálgasson és körbeugráljon, kérdezgesse, hogy vagyunk, főleg, ha már beteg.

Nőjél fel.Neked kell róla gondoskodnod és nem fordítva.Te kérdezd meg hogy van,mit tudsz segíteni, illetve ne is kérdezd, hanem csináld meg, és addig menjél hozzá látogatni ameddig lehet.

2017. máj. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mar nem azert, de szerintem nem feltetlenul kellene az unokara haritani mindent, meg hogy az o kotelessege segiteni, ha elnek es aktivok meg a gyerekek is.

Tovabba az sem derult ki, hogy a mama miert nem tud elmenni maganak a gyogyszertarba, mert onmgban az, hogy nyugdijas, meg egyedul el, az nem kizaro ok. Mindannyian lattunk mar idos emberejet utcan, boltban, tomegkozlekedni, stb. Az meg hogy depresszios valaki, na bumm, az orszag fele depresszios, nagy resze szedi szepen a gyogyszereit, es eli tovabb az eletet, dolgozik, gyereket nevel, stb.

Ha viszont ennyire nem onellato a mama, akkor tenyleg nem ertem, hogy a szulok es az itteni hozzaszolok miert az unokara akarjak haritani az ilyen ellatast. Ez az o feladatuk lenne foleg...a sajat gyerekuk meg majd oket segiti. Nyilvan nem azt mondom, hogy ne segitsen, de azert ennyire nem egyertelmu, hogy neki ez kotelessege lenne, es minden ele kellene helyeznie....

2017. máj. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%

IS.

Anyádék -gondolom- kocsival mentek bevásárolni.

Mivel a vásárlás -többnyire- nem időhöz kötött, igazán, -ha kis kitérővel is!- beadhatták volna mamádhoz ODAFELÉ a gyógyszert.

2017. máj. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Ha a nagyi beteg, akkor érthető, hogy akkor is negatívan reagál, ha nincs is rá oka.

Nem derült ki, hogy mennyire fontos a gyógyszert időben bevenni, mennyivel később kapta meg, lett-e ezért valami baja.

Viszont ez nem a te felelősséged. Egyrészt nem kell így kiszámolni, hogy egy szem se legyen otthon. Másrészt anyukádék elvihették volna neki időben és majd utána vásárolgatnak.

2017. máj. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
igen
2017. máj. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Elvitték anyumék a gyogyszert csak kis késéssel anyum kért meg rà hogy vigyem el de nekem már programom volt meg utolso pillanatban szoltak nem lett megbeszélve!A másik az hogy màsnap elmentem és megkérdeztem hogy hogy van meg próbàltam vele beszélgetni ehelyett lecseszett hogy nem mentem el hozzà holott én többször is voltam nàla !
2017. máj. 29. 22:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos a nagymamádnak már nem működik tökéletesen az agya és a memóriája. Ezt el kell fogadnod. Nem bántani akar, tényleg nem emlékszik.
2017. jún. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!