Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért viselkedik így a mamám?

Miért viselkedik így a mamám?

Figyelt kérdés

Szóval, a mamám velünk lakik, és eléggé elviselhetetlen az utóbbi hosszú időben, és csak egyre rosszabb. Szítja a feszültséget "itthon", anyámat (a lányát) kb. leszarja, ha hozzá is szól, akkor is csak buta és bunkó, kb egy utolsó ****-ként is kezeli néha (Anya most majd 10 év után elkezdett randizgatni, vagy mi, és gondolom tudja, és böki a csőrét, de akkor is...). A fiát, aki néha-néha eljön hozzánk, eközben teljesen normálisan kezeli. Nem tudom, mit kéne csinálnom, nagyon rossz érzés így itthon lenni, főleg, hogy jönnek a vizsgák, lehetetlen ebben a feszültségben bármit is rendesen és boldogan, vagy legalábbis nyugalomban csinálni. Valaki, vélemény esetleg tanács? :s

Ja és igen; pár napja bekattant, öltözködött, bepakolta a cuccait, hogy elmegy. Kérdeztem, hogy hova és azt mondta, hogy még nem tudja. És még pár ilyen furcsaság... Őszintén szólva félek is...



2017. jún. 10. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Az idosebbek bekattanasanak legtobbszor az a vege, hogy akit legjobban szeret, azt bantja.
2017. jún. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%

Teljesen megértelek. Ugyanebben a helyzetben vagyok, vagyis nekem az apám kattant be, 67 éves. Én még itthon lakom, de szabályosan félek tőle. Kiszámíthatatlan, és olyanokat mond, hogy bezárat engem, megbolondultál piszok. Meg, hogy elmentem boltba, erre elkezdte, hogy drogot menni mentem. Én félek tőle, nem is kicsit. Ha olyan van, meg is üt. Fogalmam sincs mit lehetne tenni. A fiát normálisan kezeli, de anyát, meg főleg engem.

Nekem is itt vannak a vizsgák, de szerinted tudok tanulni?

Anyának hiába mondom!

Iszik kicsit, meg cukros, ez is közre játszik benne. Depressziós is és valamiért minden mérgében rajtunk/rajtam tölti ki.

Pokol az életem!

Régen nem volt ekkora b. rom és nem volt ennyire elviselhetetlen. Biztos, hogy létezik ilyen. Egyik reggel berontott (szünet volt), te piszok húzok az iskolába, mert őt nem vágom át, vagy tudja hova kell vitetni.

Kitartás! Könnyű mondani, én is magam alatt vagyok! Ezt nem sok ember viselné el!

2017. jún. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy kezdődik nála az időskori elbutulás?


Tudnak furcsán, idegesítően viselkedni.

2017. jún. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
Vigyetek el neurologiara meg pszichiatriara, hogy irjanak fel neki valami gyogyszert akell demenciajara. Sajnos egyre fiatalabban es egyre gyorsabban eleri az idoseket.
2017. jún. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mi az oka, hogy egy fedél alatt laktok, így nehéz a miért-re választ találni. Lehet, hogy az idős kor teszi, de az is lehet, hogy csak zavarja, hogy rátok van szorulva...


Anno a nagyapám az én szüleimnél akart lenni, amikor már nem tudta magát ellátni. ( anyám volt a legkisebb lánya, a legmesszebb lakó) 80 felett volt már az öreg. Olyan dolgai voltak, hogy bátyámat gyanúsította, hogy ellopta a nyugdíját, volt amikor azt hitte, hogy még azon a településen van, ahol előtte lakott és elment megkeresni a házát. Miután elcsatangolt, zártuk a kaput, de nem igazán zavarta, drótot hajtogatott és addig piszkálta vele a zárat, amíg ki nem nyitotta és ment újra "megnézni a kisházat" . 86 éves korában halt meg.

2017. jún. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!