Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Vihetik-e a nagyszülők 2-3...

Vihetik-e a nagyszülők 2-3 éves unokájukat állatkertbe?

Figyelt kérdés

Vagy ezért letolás járhat a szülőktől azzal, hogy első alkalommal az ő joguk látni a gyermekük (az unoka) csodálkozását?

Kösz, ha szavazol kor és nem megjelöléssel, vagy elmondod a véleményedet e családi belső vitához!



2017. júl. 4. 10:46
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
90%

Én engedném a gyerekem, ha vinni akarnák. Csak az enyém még sokkal kisebb. De nem problémáznék, szerintem egy 2-3 éves gyerek még épp eleget fog csodálkozni. Hadd legyen már klassz programjuk, más szülő csak szeretné, ha a nagyszülő foglalkozna a gyerekkel.

23N

2017. júl. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
95%

Vihetik.

De itt elég sok részlet hiányzik. Hiányoznak a körülmények. Gondolom, egyébként is vannak gondok, nemcsak ezen megy a vita.

2017. júl. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
96%
Hát normális kapcsolatban nyugodtan vihetik, nem látom akadályát. 26N
2017. júl. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
71%

23/N

1 éves a kisfiam De válaszolok a kérdésedre.

Szeretném én látni a csodálkozását de lesz még bőven min csodálkoznia.

Ha a szüleim elvinnék nem problémáznék rajta had unokázzanak és nézelődjenek eggyütt.

Ha a férjem szülei vinnék azon kiakadnék mert Ők csak látszat nagyszülők úgyhogy zavarna, hogy elveszik az "élményt" előlünk.

2017. júl. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
47%

Én engedném persze csak akkor ha előre megbeszéltük. Nem úgy, hogy náluk van és egyet gondolnának és elvinnék.

Amúgy én is az a fajta Anya vagyok aki szereti látni ezeket az apróságokat is. Mi előbb elmegyünk hármasban és majd máskor elvihetik a nagyszülők is.

2017. júl. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
67%
A nagyszülők pontosan oda vihetik az unokát, ahova a szülők elengedik velük. Ha az állatkertbe nem engedik, akkor oda nem vihetik.
2017. júl. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
91%
Miért ne vihetnék? Ha a szülők akarják látni a gyerek csodálkozását, hát menjenek velük ők is!
2017. júl. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
37%
Nekem mondjuk már az fura, hogy ennyi idősen még nem járt a gyerek állatkertben. Mi meg lennénk lőve nélküle, december elején szülök, áprilisban már megyünk, ellesz a babakocsiban és szokja a környezetet, mert a szülei állatbolondok. :D De egyébként vihetné anyukám is nyugodtan bármikor, vagy a tesóim is, egyedül anyósra, illetve a nagymamámra nem bíznám, mert ők addigra már 80 évesek lesznek mindketten.
2017. júl. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
82%
Értelmileg, érzelmileg érett szülőknél, nagyszülőknél az az elsődleges cél, hogy egy gyermek a lehető legtöbb pozitív élménnyel gazdagodjon, míg felnő, de természetesen érdemes az ilyesmit megbeszélni egymás között előre, hiszen az is jogos igény egy szülő részéről, ha látni szeretné a gyermeke arcát, amikor rácsodálkozik a világra. Szülőként nem sértődnék meg a nagyszülőkre, ha elvinnék a gyermekemet az állatkertbe még akkor sem, ha sajnálnám, hogy nem láthatnám a gyermekem arcát az adott pillanatban, de számomra sokkal fontosabb, hogy a gyermekemnek élményt szeretnének adni a nagyszülők, mint az, hogy én erről lemaradok.
2017. júl. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
83%

Ha felelős nagyszülők, és tudják követni minden mozdulatát (mert ugye egy két-három éves kisgyerek szaladgál, elfuthat), szóval ha tudnak teljes biztonsággal figyelni rá, akkor miért ne?

Nem tudom, te vagy-e a szülő, vagy te vagy a nagyszülő, mert nem egyértelmű leírásod alapján, de hidd el, hogy az a kisgyerek ugyanúgy fog örülni és rácsodálkozni újra az állatkertben mindenre, ha veletek megy.

2017. júl. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!