Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogyano mondjam el anyámnak...

Hogyano mondjam el anyámnak és apámnak hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

7 éve vagyok együtt a párommal.Már nagyon szerettem volna kisbabát és most hihetetlen boldog vagyok hogy ez össze jött.

Viszont a boldogságom beárnyékolja pár igen fontos tényező.

A szüleim a 7 év alatt egyáltalán nem voltak hajlandóak elfogadni a páromat.Ezt azzal indokolták meg hogy miért nem magyar fiúval jjárok.Ugyan is a párom japán származású és ezt nem képesek elfogadni.

Nem találkozott soha a szüleimmel mert kijelentették hogy meg sem szeretnék ismerni.Meg azt is ha terhes leszek nem is akarnak róla tudni nekik ő nem lesz az unokájuk .

Fogalmam sincsen hogy mi a problémájuk egyébként de nem is ez a fontos .

Úgy érzem tartozom enyivel a szüleimne hogy ezt elmondom nekik hiszem még is csak ők neveltek fel .

Viszont félek elmondani mert nem tudom mi lesz a következménye.Nagyon fáj ez az utakat hiszem a szerelmem nem tét velük szemben semmi rosszat még esélyt sem kapott .

Őrülök a babának viszont félek hogy a drága szüleim kitagadnak miatta nem tudom hogyan közölhetném velük ezt finoman hogy ne buknának ki azonnal?

Valaki aki volt már hasonló helyzetben az kérlek írja le a véleményét.Mindenki véleménye érdekel.

Nagyon nem tudom hogy mit tegyek.Nehéz helyzet.



2017. aug. 10. 18:38
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
66%

Szerintem mindenképpen mondd el. Egy picit biztos érdekelni fogja őket.

Szüleiddel élsz vagy a pároddal?

2017. aug. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%
Azt mondták, nem akarnak tudni róla. Tartsd tiszteletben a kérésüket! És gratulálok a babához!
2017. aug. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Nem a szüleimmel élek már három éve külön költöztem pont ezért mert beszóltak az életünkbe.

Dehogy érdekli őket azt mondták nekik nem kell félvér gyerek.

2017. aug. 10. 18:46
 4/30 anonim ***** válasza:
90%

Első gondolatom az mint a 4é :D

Az ázsiai-európai gyerekek tényleg "jól néznek" ki. Mikor mondtad el, hogy japán a barátod? Hol találkoztatok? És miért nem képesek elviselni?

Grat a babához :)

2017. aug. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem a szüleid szemét kis patkányok. Mond el nekik hogy saját családod lesz és elmehetnek az utcavégre. Majd mielőtt meghalnak eszükbe jut,hogy mit hagytak ki.


Gratulálok a gyerekhez jó egészséget kivánok és kevés stresszt :)

2017. aug. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
79%
Elvégre a gyerekük vagy! Bárkivel is élsz a te boldogságodat kellene szem előtt tartaniuk. Mondd el nekik nyugodtan, előbb-utóbb meg akarják majd ismerni az unokájukat.
2017. aug. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Szerintem a cigánynak jobban örülnének.

szerintem is szépek a japán -europai gyerekek .

Egy munka helyen dolgoztam vele.Nagyon sokáig aztán elhívott randizni olyan kis édes volt tiszta zavarba volt szegény igent mondtam neki.

Nem mondtam el a szüleimnek pont ez miatt a rosszindulatúk miatt hanem lebuktunk korábban jöttek haza mint kellet volna akkor még otthon laktam.

Köszönöm szépen már alig várom hogy végre a kezembe fogjam :)

2017. aug. 10. 19:08
 8/30 anonim ***** válasza:
89%

Most ez izgasson téged a legkevésbé. Ha a szüleid ilyen beszűkült gondolkodású emberek, akkor abszolút ne érdekeljen a véleményük. Elmondod nekik, aztán csinálnak, amit akarnak. Ha megszakítják emiatt veled a kapcsolatot, lelkük rajta. Ez őket fogja minősíteni. De neked nehogy ez rontsa el a kedved ilyen szép időszakban. :)

Természetesen számíts arra, hogy fognak pár nagyon rosszindulatú megjegyzést tenni, ami nagyon rosszul eshet neked. De egyik füleden be, másikon ki.


A babához meg gratulálok, és sok boldogságot meg egészséget kívánok nektek. :)

2017. aug. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
88%

Furcsa,és nem is értem mi bajuk lehet egy japán fiúval.

Az egy teljesen tisztelettudò kultúra.

Akkor szólj nekik ha már megszuletett..Egy csodaszép kisbabának ki tud ellenállni.

Gratulálok a babához

2017. aug. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
13%
Ehm, izé...ma délután pontosan ez a story volt a csaladi titkokban, csak ott roma volt a srác...ott megbékéltek a szülők mikor meg lett a pici 😊
2017. aug. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!