Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Létezik másnál is olyan, hogy...

Létezik másnál is olyan, hogy a közelben lakó nagymama nem jön hozzánk, míg a másikhoz többször is megy?

Figyelt kérdés
Hozzánk 1 óra alatt ideér, sógoromékhoz 3-4 óta alatt. Nálunk idén 1x volt, náluk kb 15x. Mindkét helyen van unoka. Mindig megígéri, hogy jön, fellelkesíti a gyérekem, majd nem jön el. A fiam meg nem tudja hová tenni a helyzetet. Soha nem beszéltem ellene, mindenbe v bele volt vonva. Szóval nem értem.
2017. szept. 22. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
39%

Nálatok talán nem érzi olyan jól magát. Nem a gyerek miatt.

Szerintem, ha szeretnéd, hogy a gyereked többet legyen a nagyival, akkor menjetek ti hozzá.

2017. szept. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annyit tudsz tenni, hogy nem szólsz előre a gyereknek, aztán ha mégis jönnek, meglepetés lesz nekik.
2017. szept. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%
Valami oka van, az biztos, de ezt innen nem tudjuk neked megmondani. Valami miatt nem érzi nálatok jól magát, a másik helyen pedig nagyon is jól érzi magát. A lakáskörülmények, a közlekedés módja, a konyha, a gyerek, te, mint a menye, mindenféle oka lehet, de ezt neked kéne kitalálni. Lehet, hogy csak kedvesen hivni kéne többször, vagy nektek meglátogatni őt többször, nektek is csak egy óra, és akkor a gyerek találkozik vele. Annyi biztos, hogy a gyereknek nem szabad ugy igérni, hogy nem tartja be, mert a gyerek számára a cslódás mélyebb.
2017. szept. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!