Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ti milyen indokkal, érvvel...

Ti milyen indokkal, érvvel nem mutatnátok be a csecsemőtöket a szüleiteknek?

Figyelt kérdés

2017. okt. 29. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudok ilyet elképzelni.

Ha nem tartanánk a kapcsolatot, akkor nem. De ahhoz nagyon durva családi problémák kellenek.

2017. okt. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Férjem anyja nem látta még soha az unokáját és így is marad. Férjem 6 éves korában elváltak a szülei. Apukához ítélték a férjem, mert az anyja alkalmatlan volt a gyereknevelesre (egyrészt agresszív volt, másrészt többször ítélték el csalásért). Pár nap múlva oviból elhozta és fél évig rejtegette az országban. Ha attol félt az új párjával, hogy a nyomukban vannak, akkor szekrénybe zárták. Fel év után került vissza az édesapjához. Többet nem kereste őt. Amikor megtudta, hogy házasodunk és jó munkám van, akkor a munkahelyén kereste a férjem, hogy adjunk neki pénzt. Ezek után miért mutattuk volna be neki az unokát?
2017. okt. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nos, amikor a gyerekem megszuletett, már 10 éve nem beszéltünk az apammal. Az azóta elmúlt 14 évben sem. Nem láttam értelmét a bemutatasnak.
2017. okt. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

pl, ha egyik szülő részeges, notórius kéregető, de a kölcsönt vissza nem adó, pedofil gyanús, mindenbe beleszólnak, de tényleg mindenbe, a nevelésük kimerül abban, hogy ütik a gyereket, szélsőséges politikai nézeteket vallnak és fegyvereket halmoznak, vagy szimplád erős mentális bajaik vannak.

ennél kevesebb még belefér, ha a felsoroltak egyike se áll fenn, akkor felőlem jöhetnek.

2017. okt. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én "apám" Anyámat másfél éves házasságuk alatt rendszeresen csalta egy nővel, aki szexuálisan olyan dolgokat nyújtott neki, amit Édesanyám vallásos neveltetésénél fogva morálisan elítélendőnek tartott, de még a szakirodalmak szerint is aberrációnak számít. Anyukám egész idő alatt nem jött rá, csak amikor megtalálta a közös képüket és válás után látta a másik nővel. Úgy viselkedett Anyámat szinte rákényszerítette a válásra. Be akarta bizonyítani, hogy Édesanyám drogfüggő, alkoholista, és alkalmatlan a gyereknevelésre, engem pedig nevelőintézetbe akart adni. Szerencsére nem sikerült neki. Semmit nem kaptam tőle, megmondta, hogy nem is fogok, soha nem is látogatott. Ezek után meg kellene mutatnom neki a gyerekemet? A tizenéves kora végén megmondom Neki, hogy egy ilyen vér szerinti hozzátartozó olyan mintha egyikőnknek sem lenne senkije, ha magától nem támadna ilyen gondolata.
2017. okt. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
Ha valamilyen rendellenességgel születne. Akkor fel kell készíteni a szülőket a látványra.
2017. okt. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pardon, a gyorsolvasás átka: azt hittem a "be" helyett, hogy "meg" van odaírva. Ha nem tartanám velük a kapcsolatot.
2017. okt. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Bábity Viktória válasza:
69%
Gondolom, itt érzelmi okok vannak, ha ez a kérdés felmerül. Nos nálunk fura módon a gyerek születése hozta meg a békét, ahol anyósom akkor tudta meg, hogy hol is lakunk pontosan. :D Előtte én voltam minden létező gonosz, aztán ahogy ennek ellenére a gyerekem közelébe engedtem, majd megkértem, hogy segítsen, megszelídült, majd szövetségesek lettünk. Nem barátok, de szövetségesek.
2017. okt. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%

- ha a szüleim abortuszra akartak kényszeríteni, azt mondták, nem akarják látni se, vagy egyéb mocsokságokat mondtak volna előtte (hülye lesz, mint a szülei, miért annak a senkinek szülted, ocsmány lesz stb.)

- amennyiben drogosok vagy alkeszek a szüleim vagy akármelyiknek a párja

- ha csak olyan körülmények között tudnám személyesen bemutatni, ami nem szimpatikus (pl. hótt dzsuvás lakhelyük van, de ideutazni nem akarnak)... de akkor bemutatnám Skype-on, vagy legalább egy fotót küldenék

2017. okt. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
28%
Hát ilyen opciót igazából el sem tudnék képzelni. Még is csak a "szüleink" és ők neveltek fel, ennyit mindenképp megérdemelnek, sőt sokkal többet. Talán az lehet egy ok, hogy a baba apját nem bírja a szülő, de még ezt sem tudom elképzelni. Én mindenképp megtenném a párommal, egy csecsemőnek minden szülő örül.
2017. nov. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!