Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Sterintetek képes lesz az...

Sterintetek képes lesz az anyósom az anyukám ellen hangolni a gyerekemet?

Figyelt kérdés
Anyósom rengeteget bánt engem,ezt a kicsi is érzékeli.Anyut is kibeszéli a gyerek elött,már a kicsi is visszamondta.Nagyon jó a kapcsolatunk anyukámékkak,majdnem minden hétvégén találkozunk.Az anyósomék pedig a szomszédban laknak és már levegöt se kapok tölük.Mindig a kicsi körül vannak.Befolyásolhatják a lányom és a szüleim közötti kapcsolatot?

2017. nov. 8. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Igen, képes lesz. De mond meg anyósodnak, hogy vagy igazodik, vagy elhúz a pi be.

A férjed mit szól a dologhoz? Beszéld meg vele...

2017. nov. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Amikor az én apai nagyim bántotta elöttem az anyait én az apaira haragudtam...csak ezért kérdezem.
2017. nov. 8. 12:08
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

egyszerű: anyós ha nem áll le, nincs unokázás

vigye bíróságra, aztán havi egy órát kap a te felügyeleted alatt.

kérdés, párod mit szól ehhez??,

2017. nov. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Befolyásolhatja, de fordítva is elsülhet. Nagyon múlik ez azon, milyen a gyerek kapcsolata anyukáddal, és az anyós miket mond róla.

Én pl. egyik nagynénémmel kb. egy évtizedig nem álltam szóba, mert meghallottam, hogy rosszat mond az anyukámra. Kb. 6-7 éves lehettem akkor, már arra sem emlékszem, mit mondott, de nagyon megharagudtam rá, és őszintén szólva utóbb sem sikerült soha újra megkedvelnem, pedig kicsiként szerettem.

2017. nov. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A párom szokott beszélni a fejèvel,de anyósom tagad mindent.Én sokat beszélgetek a kicsivel,mindkét nagyit dícsérem,tehát nem mutatom elötte,hogy miként érzek az anyós iránt.
2017. nov. 8. 12:45
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, az jó hogy nem uszítod a nagymamája ellen, de az nem hogy jobb színben tünteted fel mint amilyen. A gyerek előbb utóbb rá fog jönni milyen a mamája. És arra is hogy nem egészen mondtál igazat. Szerinted nem fog megrendülni a bizalma feléd ha nem vagy teljesen szavahihető?
2017. nov. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Hát egyrészt nem fényezném anyóst, ha ilyen lenne, másrészt meg nem hagynám, hogy a férjemnek tagadjon.

Akkor én beszélnék vele, és konkrétan ha a szemembe hazudik, akkor elfelejtheti a gyereket 1-2 hétre minimum. De lehet, hogy ilyen ember közelébe nem engedném soha.


Hosszútávon mindenképpen az lenne a jobb, ha messzebb költöznétek anyóstól.

2017. nov. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

A gyerek nem hülye, csak fiatal. Náluk is úgy volt, hogy az egyik nagymama nagyon nem volt jó fej. MI gyerekek is észrevettük ezt, és a szüleimnek eszükben sem volt fényezni vagy mentegetni. Kábé évente kétszer-háromszor mentünk el hozzá, pedig 5 percre laktunk tőle. Nem igényelt többet, és mi sem.


Ha ilyen anyósom lenne, én is távolt tartanám a gyerekemtől. Ilyen kérdésben nem nyitok vitát, a szülők a felelősek agyerekért, nagyinak semmi köze hozzá, vagy viselkedik, vagy le lesz tojva.

2017. nov. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Inkább azt oldd meg első körben, hogy téged ne bántson!
2017. nov. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha gondolkodó élőlényt nevelsz belőle, efféle dolgok értelmezhetetlenek lesznek nála.

Nőj fel gyerekvállalás előtt.

2017. nov. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!