Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mi a véleményetek arról a...

Mi a véleményetek arról a nagymamáról, aki 16 évig letojja az unokáját? Születésekor meg sem nézte, majd mikor a gyerek 16 éves lett, közli, hogy megismerné és utána mintha mi sem történt volna, eljátssza, hogy ő milyen jó ember és hogy szereti őt?

Figyelt kérdés

El lehet ezt hinni, meg lehet bocsájtani az ilyet?

Egy anya



2017. dec. 17. 13:06
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
72%
Az unokája,valamilyen szinten biztos szereti,de úgy,hogy nem ismeri,elég érdekes. Személy szerint én nem tudnám megbocsájtani. Korábban kellett volna keresnie. A gyereknek sem lesz mamafigura már
2017. dec. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
31%
Mi a véleményed arról az anyukáról, aki tizenhat évig nem próbálta rendezni a kapcsolatot a nagyival?
2017. dec. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Mert a saját alkesz apja látni sem akarta a gyerekét?
2017. dec. 17. 13:12
 4/21 anonim ***** válasza:
65%
Nem kell ebből nagy ügyet csinálni. Én ismerek olyat akinek 3 unokája van (8-11 év között), egyszer nem lehetett rábízni őket a nagymamára, mert 5 percenként telefonált, hogy ő már nem bírja (tényleg jó gyerekek). Vannak olyan emberek, akiket csak saját magukkal tudnak foglalkozni és most 63 évesen is csak a dekoltált fotóját teszi fel a facebook-ra. Állítólag már anyának sem volt a legkiválóbb, a keresetét mind magára költötte, a többit meg oldja meg a gyerekek apja (szerencsére meg tudta oldani, de a házasságnak vége is lett, amikor a gyerekek felnőttek).
2017. dec. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Mármint a nagyi alkesz fia.
2017. dec. 17. 13:17
 6/21 A kérdező kommentje:

2-es!


Tehát szerinted az anya a hibás, mert nem erőszakolta rá a "nagyira" a gyereket?

2017. dec. 17. 13:35
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
Erre én azt mondom, hogy olyan, mintha a gyerekednek senkije sem lenne. Rólam sem vett tudomást sem a nemzőm, sem a szülei, pedig anyakönyvezett házasságból született gyerek voltam. Le kell sajnálni a vénasszonyt. Biztosan azért keresett meg Titeket, mert arra számít, hogy a gyereked nemsokára dolgozni fog, és majd pénzeli az alkoholista "apját". Ha megállta 16 évig, hogy ne látogassa meg a gyereket, biztos nem szeretetből kereste meg.
2017. dec. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Már nem él az "apja".
2017. dec. 17. 16:22
 9/21 anonim ***** válasza:
90%
Akkor azthiszem,megvan a válasz...Egyedül maradt és kell valaki mellé,nem azért mert belehasított a hiány.
2017. dec. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
10%
"Tehát szerinted az anya a hibás, mert nem erőszakolta rá a "nagyira" a gyereket?" Szerintem az anya is hibás, igen. És nem, nem erőszakolni kellett volna, hanem felnőtt ember módjára rendezni a kapcsolatot. Ami az alkoholistát illeti: Az anyuka választotta a pasit, nem a nagymama kényszerítette össze őket... Szóval egye meg mindenki amit főzött.
2017. dec. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!