Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogy kívánjak boldog új évet...

Hogy kívánjak boldog új évet a nagyszüleimnek?

Figyelt kérdés

Nagymamám 57 éves, és méhnyakrák miatt néhány napja/hete van hátra. Már szinte csak fekszik, szegény nagyapám gondozza.

Eddig minden január elsején elmentem boldog új évet kívánni, de ilyenkor mit mondjak?

Mindenképp elmegyek ma is, de fogalmam sincs, hogy hogy kezeljem ezt a helyzetet.



2018. jan. 1. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
"Szeretlek benneteket!"
2018. jan. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellenek szavak,öleld át őket,és legyél mellettük!
2018. jan. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Nem kell érzelegni! Menj át és vidítsd fel azt a két idős állampolgárt! :3
2018. jan. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Szavak nélkul is lehet. Ott vagy és tamaszt nyujtasz,átöleled őket,veluk vagy.
2018. jan. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%

Szia!Édesanyám tüdőrákban szenved.A kemon túl van, most sugarat kap de nem jók a kilátások.

Én kívántam neki boldog új évet.Megöleltem, megpusziltam.Nagyon nehéz.Szerintem mondhatod.Én nem gondolom, hogy rosszul fog nekik esni.

2018. jan. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a klubban... Hogyan kívánják boldog újévet annak, egyáltalán, mit mondjak annak, akinek most halt meg az egyetlen gyermeke?


Sajnálom a nagyanyád. :(

2018. jan. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatod nekik, hogy boldog új évet, utána öleld meg mindkettejüket, és ha ráérsz, akkor töltsd a nap nagy részét velük.
2018. jan. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!