Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Kattant a nagyapám! Mit tegyek?

Kattant a nagyapám! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

sziasztok

az a gondom, hogy megbeszéltem anyuval h a nagyszüleimhez költözök és el is költöztem, elinte jófej volt a nagyfater kb 1 hónapig, de aztán egy nyomorék lett. kajak sajnálom h ezt kell írnom de tényleg az. beleugat abba h mikor tanulok meg nem xboxozhatok, pedig lassan 18 vagyok...és persze a hülye anyámhoz sem mehetek vissza tőle azért jöttem el mert a csávójától kikészültem. De az öreg komolyan mondom még rosszabb, már néha arra gondolok h bárcsak elpatkolna mert nagymamám még azért normális. Meg át se jöhetnek a haverok semmi.....pedig mielött odaköltöztem aztmondta engedi és igazából full nagy a ház is

szerintem csak anyámnak akart jót egyedül h a pasijával lehessen, de közbe meg az én életemet is tönkreteszi a nagyapám, meg mindenről be kell számolnom neki..komolyan nem vagyok 5 éves


2018. márc. 29. 20:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%
Szégyelld magad.
2018. márc. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
Nem lehet, hogy azt tapasztalta mikor odamentél hogy nem veszed komolyan a tanulást és ezért rendszabályokat kell bevezetnie ha nem akarja tanulmányi eredményeid romlását látni?
2018. márc. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
menj dolgozni és költözz albérletbe
2018. márc. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%

Ez most komoly?17 évesen elkötözöl a nagyszüleidhez(!),és te még azt mondod,hogy a papád nem normális?Na hagyjuk már!Örülnöd kéne,hogy egyáltalán hagyták,hogy oda költözz!

Gondolom idősek is,és még egy 17 éves kölköt el kell tartaniuk,csak mert a pici fiú nem bírja az anyja barátját.Ne nevettes!Becsüld meg őket.


Pontosabban miért mondod,hogy a nagypapád megőrült?Mert ez nem derült ki egészen.

2018. márc. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
84%
*mert az,hogy bizonyos dolgokat nem enged meg,attól nem mondjuk azt valakire,hogy nem normális.Egyébként az ő háza,te költöztél oda,neked kell alkalmazkodnod.
2018. márc. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%
Azért amit leírtál róla, abból egyáltalán nem következik, hogy "bekattant", vagy hogy "nyomorék lett", sőt.
2018. márc. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy: anyád csávójától kikészülsz, anyád hülye, nagyapád bekattant és "nyomorék"... de milyen vagy te?
2018. márc. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem szökj el otthonról, tégy egy szivességet nekik! Szegények. :(
2018. márc. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%
Lassan 18 évesen lehet munkát vállalni,albérletet fent tartani.
2018. márc. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Lelépnék innen csak suliba kell járnom...

és amúgy igen kattant

ha nem értitek h miért olvassátok el a szöveget újra mert nem megy a szövegértés

az értelmesektöl meg kérném h mondja el hogy beszéljem rá a nagyapámat h ne ugasson bele mindebe (bocsánat a kifejezésért dühömben már nem tudok jobbat)

2018. márc. 29. 22:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!