Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Bemutassam a barátnőmet a...

Bemutassam a barátnőmet a nagyszüleimnek? (79/N 82/F 20/L)

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül akarnék coming-outolni, és a barátnőmet sem úgy mutatnám be, mint a barátnőm, de szeretném, ha megismernék és megkedvelnék.
2018. máj. 14. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
A coming-out-ot csak viccből írtad, vagy leszbikus vagy és a barátnőd szeretnéd bemutatni nekik? Mert ők sem hülyék, kortól függetlenül, jó eséllyel le fog nekik esni. Azt, hogy mennyire nyitott gondolkodásúak, te tudod, én nem biztos, hogy erőltetném ezt.
2018. máj. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Leszbikus vagyok és szeretném bemutatni a barátnőmet a nagyszüleimnek. De várni szeretnék a coming-outtal (vagy egyáltalán nem megtenni), viszont szeretném, ha megismernék.
2018. máj. 14. 10:21
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudják, hogy leszbikus vagy, akkor mutasd be. De ha nem, akkor inkább hagyd. Szerintem még az ő korukban nem voltak annyira toleránsak az emberek. Szóval lehet, hogy rosszul esne nekik, ha közölnéd, hogy nem pasid van, hanem csajod.
2018. máj. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem a barátnőmnként mutatnám be, hanem EGY barátnőmnek.
2018. máj. 14. 11:42
 5/9 anonim ***** válasza:

Mennyire tartod velük a kapcsolatot, mert ha nem annyira, vagy ha még is, igazából mindegy. Miért lenne fontos bemutatni nekik mint sima barátnőt?

Az összes haverodat, barátodat bemutatod nekik? :)

2018. máj. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha fontosnak érzed, hogy ismerjék, akkor igen.


Ott van pl. a YouTuber Maris, akinek több videója is szól a leszbikusságról. Náluk azt hiszem, hogy a nagymama ismeri a barátnőt, de nem mondták el, hogy együtt járnak. A néni pedig talán semmit sem sejt.

2018. máj. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyszülőktől függ . Ha konzervatívak ,én nem erőltetném,csak veszekedés lenne belőle,80 évesen már nem változik az ember véleménye.

Én ugyan nem vagyok leszbikus,de a saját nagyapámnak (és a mamámnak is,amikor még élt) ,ha meleg lennék is bármikor bemutathattam volna a párom,elfogadóak .

2018. máj. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne, illetve, ha megis szeretnéd, akkor tenyleg úgy, mint az egyik baratnődet es ne a párodként.
2018. máj. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem le fog nekik esni. Idősebbek. De nem buták.
2018. máj. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!