Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogy kezeljem a nagyszüleim...

Hogy kezeljem a nagyszüleim beszólogatásait? (Nem is járok oda szívesen) 23/N

Figyelt kérdés
Már nem egy ilyen kérdést írtam ki. Amióta elmúltam 18, a nagyszüleim csak azt kérdezik, hogy nem megye-e még férjhez. Azt hittem, csak viccelődnek, mert akkor mutattam be a barátomat. 19 évesen szakítottam, ők meg teljesen odavoltak, hogy hát nem megyek férjhez, mi lesz velem. 20 évesen kezdtem az egyetem, azt mondták, minek, lány vagyok, menjek inkább férjhez. Mást sem tudnak kérdezni, minthogy mikor megyek férjhez, és van-e vőlegényem. Mostanában azzal jönnek, hogy kifutnak az időből, hála nekem, nem érik meg a dédunokájukat, mert még nem szültem
2018. máj. 29. 10:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Menj férjhez!
2018. máj. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Úgy, hogy megmondod, udvariasan, hogy ez a te magánügyed és nem beszélgetsz róla. Ha elkezdenek róla beszélni, akkor eljössz tőlük. Ennyit tehetsz.
2018. máj. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 szántóvető ***** válasza:
75%
mondd meg nekik határozottan,ha kell kiabálva hogy soha az életben nem fogsz férjhez menni.csak felfogják és remélhetőleg békén fognak hagyni.
2018. máj. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

Mond meg nekik, hogy a 30. szülinapodon megleped magad egy esküvővel.

Úgyhogy addig nyugodtan jegeljék a témát...

2018. máj. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
mond meg, hogy a csajod nem nêzné jó szemmel, így egyelőre nem
2018. máj. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Tikipus onzo viselkedes. Nem neked akarnak jot hanem maguknak.. hivd fel ra a figyelmuket hogy nem akarsz olyantol gyermeket akiben nem vagy 100 szazalekig biztos. A hazassagok ketharmada valassal vegzodik es rossz kapcsolatban sem leszel. Tema lezarva.
2018. máj. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem vannak ennél sokkal rosszabb nagyszülők, ha csak ennyi bajuk van
2018. máj. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
mondd nekik hogy leszbikus vagy, hidd el, azután ők nem fogják akarni hogy járj hozzájuk :D
2018. máj. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
28%
Akkor miért írsz ki mégegy kérdést? Változni nem fog, a megoldás viszont tökegyszerű.
2018. máj. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Szolj nekik hogy nem sieted el ezt az eletre szolo valasztast, igy hat ok se siessenek eltunni erol a vilagrol (hiszen meg kell erjek a dedunokajukat :))))
2018. jún. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!