Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Gonosz vagyok amiért zavar...

Gonosz vagyok amiért zavar hogy az új unoka körbe van rajongva?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő.

A párom öccse összejött egy nővel akinek van egy 4 èves lánya.

Nekünk egy 1,5 éves kislányunk van.

Mióta bemutatta az anyósoméknak a kislányt ők ugxsnúgy viselkednek vele mint a saját unokájukkal.

Bevallom ez borzasztóan zavar. Hogy minden hétvégi ebédnél ő is körbe van ugrálva, délutáni alvásnál az anyósom altatja el.

Ez egy idegen gyerek. Nem zavarna, de ez nagyon rosszul esik hogy teljesen egy lapon van a mi lányunkkal.


2018. jún. 11. 20:03
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
91%
De miért zavar? Én a helyedben örülnék hogy a párom öccse boldog, és lett egy családja. Neked már ez adott, az meg evidens, hogy nem csak a te lányodat ugrálják körbe, hanem a 4 éves kislányt is....
2018. jún. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
94%

Én örülnék, hogy ilyen elfogadó családom van.


Te is kerülhetsz még olyan helyzetbe, hogy téged meg a gyerekedet nem fogadják el egy új családban! Ezt ne feledd!

2018. jún. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nagyon pozítiv, hogy ilyen simán sikerült beilleszkedni a családba. Inkább örülj, hogy a kislányod kapott egy unokatesót.
2018. jún. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
94%
Most azért mert nem vér szerinti őt nem lehet szeretni? Vele nem lehet úgy foglalkozni mint a te lányoddal? Most már ő is családtag.Ne haragudj tényleg hogy ezt írom de nagyon gyerekes vagy.
2018. jún. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
93%

Én örülnék, hogy ilyen kedves családom van.

De úgy látszik, te nem rájuk ütöttél :D

2018. jún. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
42%
Tenyleg szep dolog, hogy ilyen kozvetlenek, viszont en aterzem a problemadat. Velemenyem szerint felsz, hogy a sajat unokajuk a gyereked hatterbe szorul. En ezt kiskorom ota egeszen mostanaig tapasztalom, hogy milyen amikor mas a kedvenc.
2018. jún. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
86%
Nem gonosz, csak szánalmas. Sebaj, talán majd leszoksz róla.
2018. jún. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Ez zavar, hogy egy számukra idegen gyerek ugyan olyan fontos és ugyan úgy viselkednek vele mint a saját unokájukkal.
2018. jún. 11. 20:28
 9/44 anonim ***** válasza:
83%
Szomoru mikor egy elvileh felnőtt stabil nő egy kis gyerekre féltékeny, v a boldogságukra vagy az és annyira nem jo stabil a saját dolog arról viszonyt nem az az idegen gyerek tehet..
2018. jún. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
85%
Még mindig nem érted? Szerinted egy normális család semmibe vesz egy négy évest? Én büszke lennék a szüleimre.
2018. jún. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!