Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Bármikor mehettek a szüleitek...

Bármikor mehettek a szüleitek házába, bejelentkezés nélkül? Mentek is?

Figyelt kérdés

2018. jún. 11. 21:12
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
43%
Igény igen.
2018. jún. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
85%
Bármikor mehetünk, de soha nem állítanék oda anélkül, hogy telefonálnék. Nem őrültem meg, hogy feleslegesen megtegyek 100 km-t, mikor lehet, hogy nincsenek otthon. Még a velünk egy városban lakó apósomhoz sem indulnék el, ha nem biztos, hogy otthon van. Azzal is elmenne egy óra.
2018. jún. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
55%
Hogyaviharbane. Nem vadidegenek. Vérrokonok.
2018. jún. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
90%
Persze. Ettől függetlenül általában rájuk csörgünk, hogy otthon vannak-e.
2018. jún. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
87%
Anyámhoz igen (az a szülői ház, ott nőttem fel), csak nem érdemes, mert simán lehet, hogy nincs otthon, vagy éppen megy el, vagy dolga van. Háziorvoshoz még arra a környékre járok, bár már 10 éve nem ott lakom, ha éppen oda megyek, rá szoktam telefonálni, hogy otthon van-e. De nem szoktam beállítani bejelentés nélkül, ahogy én se szeretem, ha hozzánk jönnek csak úgy.
2018. jún. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
39%

Alkategóriát nem értem: Nagyszülők


Akkor jönnek, amikor akarnak, bár mindig szólnak előre. A kisebbik lányom szokott szó nélkül beállítani néha, de az sem zavar. Otthon érzi magát, ami nekem totál természetes. Max. ha nincs kaja, összeütünk valamit. Egyébként rébuszokban írtál, miért kérdezed?

2018. jún. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Most olyan helyzetre gondolok, amikor biztosan otthon vannak, ráérnek.
2018. jún. 11. 21:21
 8/31 A kérdező kommentje:

Nagyszülők csak megszokásból, mostanában csak mama és papaként vannak emlegetve az unoka miatt.

Az érdekel, mi az általános másoknál.

2018. jún. 11. 21:23
 9/31 anonim ***** válasza:
87%
Igen, bármikor mehetek, van kulcsom is. Mindig azt hangoztatják, hogy nem kell bejelentkezni, továbbá menjek nyugodtan akkor is, ha ők nincsenek otthon. Igaz erre ritkán van példa, de néha meglepem őket.
2018. jún. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
83%
Kölcsönösen van kulcsunk egymáshoz, de nem szoktunk bejelentés nélkül beállítani. Kivételesen előfordul olyan, hogy csak valamit viszünk a másiknak, és csak beugrunk letenni, akkor nem mindig telefonálunk előre.
2018. jún. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!