Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Van itt olyan, akit a nagyszül...

Van itt olyan, akit a nagyszülei neveltek fel?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék másnak milyen volt nagyszülőkkel a gyerekkora, milyen felnőtt lett belőle, mennyire viselte meg az apa-anya hiánya, akár gyerekkorban, akár most.

Köszönöm a válaszokat



2018. júl. 7. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

Minket olyan értelemben nevelt a dédnagyanyánk, hogy ott voltak a szüleink, de dolgoztak, és egész nap a mamával voltunk, egy szobában is aludtunk. Tehát lehet azt mondani, hogy ő nevelt minket. Nem volt könnyű, mert kissé szigorú volt, folyton regulázott minket, folyton felügyelet alatt voltunk. Ránk ragadt pár régi kifejezés, ami miatt néha kinevettek az iskolában. Nekem a legrosszabb tini korban volt, mikor a bátyám már azt csinálhatott amit akart, én meg lányként nem mehettem sehova a korából adódóan prűd szemlélete miatt.

Utólag már egy bölcs, és érdekes ember van csak az emlékeimben. Ha nem is volt mindig könnyű vele, sokat kaptam, sokat tanultam tőle, és összességében jó emberré tett.

2018. júl. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
79%
Én ilyen vagyok. Összeszedem a gondolataimat, holnap lesz egy kis idő és leírom.
2018. júl. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!