Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ti melyik nagymamátokat...

Ti melyik nagymamátokat szeretitek/szerettétek jobban?

Figyelt kérdés
Az anyait vagy az apait?

2018. aug. 7. 07:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%
Egyiket sem ismertem, de papám uj felesége nagyon rendes nö volt, ö volt a Mama :)
2018. aug. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Apait nem ismertem..így maradt az anyai:)
2018. aug. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
82%

Az anyait. Mivel neki "mi voltunk a kedvencei". Kiskoromban egy csomószor nyaraltunk nála, a többi unokája nem látogatta.


Az apainak pedig az unokatestvéremék voltak a kedvencei, mivel együtt laktak. (Nagynéném világéletében képtelen volt az önállóságra)

2018. aug. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Apai viszont sajnos viszonylag hamar meghaltak :(

Az anyai nagyszülőket nem is ismertem 8 éves koromig és azután se lett valami szoros.

2018. aug. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Anyai

Az apaira nem is emlékszem,5 éves voltam mikor meghalt.

2018. aug. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
60%
Az apai nagymamámat jobban szerettem, sokkal bensőségesebb volt a kapcsolatunk. Viszont - bár nem szerepelt a kérdésben - az anyai nagypapám volt a legkedvesebb nagyszülőm.
2018. aug. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
84%
Detto ugyanaz, mint a 3-as valaszolonal, annyi elteressel, h ok nem laktak konkretan egy fedel alatt, csak egy telepulesen (mi meg messze).
2018. aug. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Anyait. Egyrészről elvált szülők gyereke vagyok, másrészt apai oldalon jött egy kései gyerek, velem egyidős, így az unoka annyira nem érdekelte őket. Kb hat évesen láttam őket utoljára, már nem élnek amúgy. (Gyerekként se szerettem őket, nagyapám a régi vágású parasztember volt, az maradt meg legjobban, hogy bottal ütött, ha rosszat tettünk.)

Anyai nagyszülőknél én voltam a "kedvenc" unoka, sok nyarat töltöttem ott. Nagyapám 3 éve halt meg, tőle el tudtam köszönni, nagyim egy évre rá gázolásban. Tőlünk tartott haza. A mai napig bevillannak velük kapcsolatos dolgok, hogy felhívnám, de már nem lehet, meg a régi nyarak emlékei. Nagyon hiányoznak, és fáj, hogy elköszönni se tudtam.

2018. aug. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
93%
Mindkettőt másért tisztelem és szeretem.
2018. aug. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Az apai meghalt, mikor 10 éves voltam, de nagyon jó nagymama volt, szerettem és mai napig gondolok rá. A másik mamám még él, így nyilván vele szorosabb a kapcsolatom, de nem mondom, hogy jobban szeretem. (27 vagyok)
2018. aug. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!