Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szerintetek milyen dolog az,...

Szerintetek milyen dolog az, ha egy nagyszülő különbséget tesz két unoka között?

Figyelt kérdés

2018. okt. 9. 21:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Ugyan az mint mikor a szülő ezt teszi a gyerekeivel..
2018. okt. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Igen, ezt tudom. De undorító dolog szerinted ez?
2018. okt. 9. 21:22
 3/22 A kérdező kommentje:
Mert szerintem igen, mivel ez a két unoka közti különbségtétel a legmesszebbmenőkig is elmehet.
2018. okt. 9. 21:23
 4/22 anonim ***** válasza:
77%
Legtöbbször azért, mert különbséget tesz a gyerekei között is. Az az unoka a kedvenc, aki a kedvenc gyerektől van.
2018. okt. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ez így van. Mert az én anyámat nagyszüleim eldobták, és nagybátyám lánya, aki nekem unokatestvérem, több mindent kap, mint én. Neki mindig csak mindenből új meg új jut, nekem meg csak szeméttelepről behurcolt ócsakaságokat adnak.
2018. okt. 9. 21:27
 6/22 anonim ***** válasza:
74%

Üdv a klubban nálunk az egyiket Egyiptomba cipelték meg Mexicóba a msikat fagyizni se vitték a sarki cukrászdába,az egyik kocsit kapott meg lakást,a másik használt telefont és ami otthon már kuka volt amúgy is,és turkálós ruhákat.

Sajnos van amit nem lehet kierőszakolni sem..

Az ilyenektől semmi nem kéne.


58N

2018. okt. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
25%
Teljesen természetes, hiszen nincs két tökegyforma ember a világon.
2018. okt. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
52%

Elég természetes, az ember ilyen. Még Mohamed sem szerette egyformán minden feleségét, pedig még elő is írta, hogy az a helyes. Na, itt ugyanez van.

DE ha ez igen látványos, az már baj. Kivéve, ha az unoka iszonyatosan rossz, de gondolom, nem erről van szó.

Úgyhogy persze, hogy nem szereti őket egyformán, de azért unoka ez is, az is, normális esetben pátyolgatva van mindahány. Szívbemarkoló, ha egy gyerek érzékeli, hogy őt nem szeretik közel sem úgy s nem érti, mi van :(

2018. okt. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
53%

Természetes, mivel az élet nem matematika.

A matekban 1 ember + 1 ember = 2 ember. A való életben azonban ez sohasem igaz. Az emberek ugyanis nem egyformák, tehát nem kicserélhetőek egymással. Az egyik szebb, a másik okosabb, a harmadik magasabb, a negyedik képzettebb, az ötödik szorgalmasabb stb. Aladár nem egyenlő Bélával, és Cecil sem egyenlő Dezsővel. Márpedig ha nem egyformák, akkor van köztük különbség. Ha pedig van köztük különbség, akkor különbséget is teszünk köztük. Mert ez a normális, és igen nagy probléma lenne, ha nem igy tennénk. Gondolj csak bele, rá fogsz jönni.

2018. okt. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
54%
Attól függ. Alap esetben nem normális, de vannak olyan helyzetek amikor érthető. Ha az egyik semmire kellő megérdemli. Vagy amit itt az oldalon láttam, panaszkodó meny amiért a nagyi az unokatesó 6-7 évest viszi mindenhová, de bezzeg a 2-3 hónapos nem kap annyi mindent...
2018. okt. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!