Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit lehet ilyenkor tenni?

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Hárman vagyunk unokatestvérek, de a nagymamám csak az egyikünket szereti mivel ő a kedvenc fiának a lánya.

Engem kifejezetten utál, és rendszeresen mond rólam csúnya dolgokat a szomszédoknak, a postásnak és úgy igazából mindenkinek.

Nem értem mi a gond velem, megteszek mindent ami tőlem tellik. A házimunkát teljes mértékben magamra vállaltam, én főzök, mosok, takarítok és vásárolok be. Ennek ellenére is azt mondja rólam hogy lusta, élősködő k***a vagyok aki az ő pénzét éli fel. Mit tehetnék hogy ne utáljon?



2018. nov. 7. 21:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Semmit fejre is állhatsz,és nem kell főzni mosni csicskulni ha vki utál..
2018. nov. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha valamit nem csinálok meg, vagy késve csinálom, akkor nekem támad. Tehát nincs más választásom.
2018. nov. 7. 21:57
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Egy nyuggertől igy rettegni.. Áldozat tipusuak vagytok.. Akiket terrorizál a nagymama a szomszéd néni.. Állj ki magadért nem kell hagyni magadat,csak egy nyugdijas,mit tud csinálni.. Itt a szomszéd Mammer probálkozott eleinte de párommal hamar elvettük a kedvét..
2018. nov. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogyan állhatnék ki magamért. Amikor legutoljára visszaszóltam neki, akkor a szomszédoknak azt hazudta hogy megvertem...
2018. nov. 7. 22:11
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Van egy ismerősöm aki hasonlóan nőtt fel, náluk úgy volt hogy a tetsvérét nyomták tele pénzel meg ő volt a kis kedvenc, a másik meg csak volt azt jóvan. Próbált náluk imponálni de felesleges volt. 5 évvel idősebb a testvérénél. A nagymamája észre vette hogy őt nem szeretik, próbálta ezt pótolni, amikor meghalt, ráíratta a házat, de csak rá. 2 éve volt még az egyetemből majd az albérletéből oda költözött. 18 évesen amikor elment otthonról albérletbe, már nem is érdekelték a szülei, szart a fejükre magasról, pont ahogy ők tették. 2 havonta lement vagy felhívta őket, de csak ha épp kellett volna valami. Azt gondolták majd a szeretgetett, pénzelt gyerekük majd velük marad. Csak sajnos ez nem így lett, egy tönb száz kilométerre lévő egyetemet választott, a diplomaosztójára egy 27 millió forint értékű házat kapott. (az ismerősöm kapott egy virág csokrot meg 50 ezret borítékba a diploma osztóján) Csak hogy nem költözött haza. Ott maradt ahol az egyetemet végezte. Megvette az albérletét kocsira meg másra elkéregetett pénzből. Az egyetemi évei alatt jó ha egy hónapban 1x haza ment, de volt hogy egy fél évig fel se hívta őket, sőt lenyomkodta amikor hívták. Mostanáig így van ez. Bulizgat, utazgat, éli az életét, nem érdekli hogy a szüleivel mivan. Csak egy idő után tudta meg hogy az anyját műtötték. Szóval ennyire nem foglalkozik velük. Most már rájöttek hogy nem jellett volna különbséget tenni. Azt a gyereket aki viszont ugyan abban a városban maradt már kinyalják a seggét.

Ajánlom ezt neked is, szard le a véleményét, sőt ha a jelenlétedben szid mások előtt, igenis álj fel, emeld fel a hangod és mond el miért van ez.

2018. nov. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

De te vele élsz, vagy mi van? Hány éves vagy?

Kénytelen vagy evvel? Ha együtt éltek, gázosabb, ha külön, le se kell tojni.

2018. nov. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem vall egy nagymamára sem. Nekem a legédesebb nagyim van a világon, nem tudom elképzelni, hogy egy nagyi rosszat akarjon bármelyik unokájának is.
2018. nov. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7-es esküszöm irigyellek amiért neked aranyos nagymamád van, bárcsak az enyém is az lenne. De nem az. Nap mint nap a poklok poklát élem át, és azért imádkozom hogy legyen végre olyan keresetem amiből külön tudok költözni.
2018. nov. 8. 00:39
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Mindenesetre sajnálom, hogy ezt kell átéld és meg vagyok döbbenve, hogy ilyen létezik. Kitartást neked!
2018. nov. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%

Nekem sajnos anyám ilyen. 30 évig pitiztem, hogy emberszámba vegyen engem is, miközben a húgom isteníti.

Aztán elkezdte bántani a gyerekeim is, olyanért hibáztatta őket, amiről nem tehetnek. Ott valami eldurrant nálam. Kiosztottam, és megszakítottam vele minden kapcsolatot.

Már sokkal előbb meg kellett volna tennem.

2018. nov. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!