Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Egyszerűen nem tudok túllépni...

Egyszerűen nem tudok túllépni azon amit anyám mondott a lányomra?

Figyelt kérdés
Pár napja elkezdett inni, mert szomorú amiatt hogy a szeretője nem akar már semmit tőle, igen ezt is elmondta tegnap hogy van neki, holott édesapámmal együtt élnek... Na és ugye a részeg állapotában azt a kijelentést tette hogy a lányom egyáltalán nem szép sőt kimondottan csúnya, de nem csak tegnap hanem ma is mondta hogy olyan csúnya mint az apja, szőke göndör haja van és ez sem tetszik neki... Na ez nekem nagyon fáj. Nem vagyok elfogult vannak és láttam már szebb gyereket míg a terhességem előtt de szerintem ez nem igaz hogy csúnya abszolút. Mégis nagyon fáj és nem tudom elfelejteni és nagyon haragszom is amiért az unokájára ilyet mond, ráadásul állandóan képeket tesz fel a lányomról a közösségi oldalára. Ezért sem értem miért kellett ezt mondania, ha az volna sem kellene, főleg nem nekem. Páromnak elmondtam mert annyira bántott és azt mondta elköltözünk, bár itt egy udvaron de külön lakásban élünk, a párom Ausztriában dolgozik, hetente jár haza, házra gyűjtünk ami kB 1 2 év múlva legkésőbb összejön, de ő mégis azt szeretné ha Sopronban vennénk ki egy lakást és inkább később jöjjön össze a saját ház...
2018. dec. 9. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Én beszóltam volna neki, hogy igen mások is mondták már, hogy rád hasonlít anyu, majd otthagytam volna a csodába. Nem azért mert ilyet mondott, hanem mert alkoholista. Igaza van a férjednek.
2018. dec. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Ezentúl nem lenne jó ha unokával tartaná a kapcsolatot, ki tudja milyen lelki sérülést okoz neki - akár kimondatlanul is - ezzel...
2018. dec. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki mást talál szépnek, ez tény. Lehet ami neked szép, neki nem. DE. Ez r.hadtul tapló húzás volt tőle. Oké, nem látja a legszebbnek az unokáját, attól még szeretheti. Dehogy még csúnyának nevezze? Ne is engedd azt a szegény kislányt a közelébe. Ha meg egy ekkora alkoholista, jobb ha ti is kerülitek.
2018. dec. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy otthoni gondjait, konfliktusait kezelni nem tudó, hűtlen csalfa piás “retek” véleményére képes vagy adni?
2018. dec. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen “nagymamák” Az én anyám is ilyen. A más gyereke szebb meg jobb mint az ö saját unokáji. Csak e mellé még azt is megkapom mikyen szar anya vagyok! Mindenbe beleszól mert semmit nem csinálok jól! Felborult a bili mikor a lányom valamit nem evett meg amit fözött anyám és konkrétan elküldte a p icsába a 7 éves gyerekem.. Na itt betelt a pohár! Szétugattam anyám! Leszarom a vèleményét! Ne hagyd magad! Anyád egy rossz ember!
2018. dec. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!