Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért nem gondolkodnak a...

Miért nem gondolkodnak a nagyszülők?

Figyelt kérdés

Másfél éves fiam retteg a fúrógéptől. (Felettünk felújítottak és szó szerint menekülni kellett vele...hozzáteszem iszonyú zajjal járt, panel.) Erre a nagyszülei fúrógéptet (játék) vettek neki karácsonyra. Én nem akarok haragot...de ezt nem értem. Nem tudom hova tenni. Utalják az unokájukat?

Hogy gondolkodhat egy ilyen ember?

Nem értem...


2018. dec. 13. 10:30
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

Másfél éves unokam retteg a fúrógéptől. (Felettük felújítottak és szó szerint menekülni kellett vele...hozzáteszem iszonyú zajjal járt, panel.) 3zert aztan, hogy ne féljen, mi, a nagyszülei fúrógéptet (játék) vettek neki karácsonyra. Én nem akarok haragot...de az anyja nem erti. Nem tudom hova tenni. Utalja a gyerekét?


Vajon miért nem gondolkodik egy ilyen ember?


Nem értem...

2018. dec. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
A nagyszülők gondolkodtak És arra jutottak, hogy amit megismersz (gyermekkorban játékosan), attól nem félsz, ha veszélyes, a megismerés során azt is megtudod, mire kell vigyázni. Azt is tudták, törvényszerű, hogy ami elől menekülsz, az szembejön veled.
2018. dec. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Ott cseszted el, hogy menekültél vele.Így az jött le a gyereknek, hogy félni kell tőle.

A nagyszülők gondolkodnak jól.

2018. dec. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Én gyerekkoromban rettegtem a fogorvostól, pláne a fúrógépétől, mégis vittek a szüleim rendszeresen. Hát nem gondolkodtak? Utáltak? Ráadásul az én nagyszüleim nem csinálták ezt velük.


Nem értem...

2018. dec. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Fiam a porszívótól félt ennyi idősen. Mamától kapott egy elemeset. 2 nap múlva már együtt porszívóztunk. Ne a menekülésre tanítsd a gyerekedet, mert így még önmagáért sem fog tudni kiállni
2018. dec. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

"Másfél éves fiam retteg a fúrógéptől...szó szerint menekülni kellett vele"


Panelben az is áthallatszik, ha pl. dug nak a szomszédban.

Akkor majd menekülni fogtok a nők elől is??

:)

2018. dec. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%

Tavaly egy mozgás értékelős madarat vettek, ami iszonyat hangon csiripelt már attól, ha a konyhában letettem a kávés csészét.

Giccses volt és idegesítő. Szerencsére a 2,5 éves gyerek megértette, hogy elrepült délre mert itt hideg volt neki. Azóta nem kereste.

Szóval lehetne rosszabb ajándék is. 😄

2018. dec. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, kevered a szezont a fazonnal.


Panelban fúrni? Az TÉNYLEG iszonyú hangos! Hogyan hasonlíthatod ehhez egy játék fúrógép hangját?

Egyszer, amikor egymagad vagy, kapcsold be!

Amúgy, ha nem látta a fúrógépet (és nyilván nem látta, hisz másik lakásban dolgoztak), még az se biztos, hogy tudatosul benne, hogy ő olyat hall a játékával, aminek a "nagy" változatától félt korábban.

2018. dec. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%

Szerinted a gyerek látta, (a falon keresztül) hogy milyen géppel fúrnak a szomszédban?

Lehet, játékként tetszeni fog neki, sőt biztos, hogy másképp fogja fel.

2018. dec. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Két dolgot nem tudunk.

1. A nagyszülők tudtak a fúrógép-fóbiáról, és ennek ellenére vették neki, vagy fogalmuk sem volt, és csak "fiú gyerek, vegyünk neki szerszámokat" felkiáltással kapta?

2. A gyerek amúgy mit szólt hozzá?

2018. dec. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!