Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szerintetek kisbabával kellene...

Szerintetek kisbabával kellene nekünk utazni?

Figyelt kérdés

Eddig minden éven mi mentünk rokonokhoz, kb 1-1.5 havonta és ünnepekkor. 300km-re élnek.

Idén született kislányunk, nem bírja az autót, maximum 1 órát bír ki ha alvásidőre esik. Rokonok kb 3 órányira ha nincs dugó.

Mióta megszületett nem voltunk rokonlátogatni, rokonok egyszer voltak megnézni még picike volt. (nagyszülők is).

Egy ideje mondogatják, vagyis próbálnak zsarolni érzelmileg hogy mi menjünk, a gyerek dolga a a szülőt látogatni.

Tuti nem megyünk, nem ordíttatom órákat a gyereket, jó előre meg is mondtuk, sőt meghívtuk őket jöjjenek, de nem mert karácsonykor "haza" kell menni. Azt se értik hogy nekünk itt van a haza.

Rokonok 50-60 közötti dolgozó emberek.

Szerintetek?


2018. dec. 13. 16:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
14%
Nálunk a fiatalabb megy látogatóba az idősebbhez, úgyhogy én vinném. A gyereknek semmi baja nem lesz, ha utazik és nem kell egyhuzamban 3 órát menni se. Még lehet állni és lehet alvásidore is idoziteni ag utazast
2018. dec. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 A kérdező kommentje:
Nem alszik 1 óránál többet nappal. 1 óra alvás után 2-t felvan. Ha felvan sír a kocsiban bárhogy szórakoztatom. A megyét még nem hagytuk el.Pedig hordozó is lecserélve.
2018. dec. 13. 16:14
 3/81 anonim ***** válasza:
16%

Érdekes gyerek, aki nincs meg egy éves és napi 1 órát alszik csak. Konkrétan ki van zárva.

Szerintem továbbra is nektek illene menni, pláne hogy úgy tűnik, több embert látogatnátok ott meg

2018. dec. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 A kérdező kommentje:

Sehol nem írtam hogy látni akarom őlet jöjjenek. Én elfogadom hogy akkor x ideig nem látjuk egymást. Ők zsarolnak hogy hú de hiányzunk.

Nem fogom síratni a picurt ha nem muszáj.

2018. dec. 13. 16:16
 5/81 anonim ***** válasza:
16%
Huh, eh kimondottan érdekes hozzáállás.... Nem akarod látni a nagyszülőket? Magyarán a saját és a párod szüleit? Nem akarod, hogy a gyeerekednek kapcsolata legyen a nagyszüleivel ? Egoista gokndolkodas....
2018. dec. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 A kérdező kommentje:

Nem napi 1 órát alszik.

Felkel 6körül reggel,felvan 2-t,alszik 1et,megint felvan 2-t,megint alszik kicsit.Es így tovább estig.

Mit csinalok vele a decemberi minuszban az autopálya mellett ha kialudta magát és játszana a következő kb 2 órában? Ülésben ordít bármit csinálok. Fél éves.

2018. dec. 13. 16:19
 7/81 anonim ***** válasza:
17%
Még lehet oldani, csak akarni kell. De te egyértelműen nem akarod, hát ne oldd meg.
2018. dec. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 A kérdező kommentje:

Nem is akarom,nem egy fél évest fogok az ország másik vêere cincálni tél közepén úgx hogy nem is bírja.

Csak nem értem hogy miért nekünk kellene menni,vsak mert mi vagyunk a fiatalabbak. Nagyszülők is egészségesek dolgoznak van kocsijuk.Csak kényelmesebb hisztizni,hátha

2018. dec. 13. 16:24
 9/81 anonim ***** válasza:
85%

Én nem megyek oda ahol zsarolnak nagyon hamar megtanultam a saját káromon h ami negatív lehúzó mérgező rossz száj ízű,ki kell rúgni az életemből,főleg azokat rúgtam ki hamar aki zsarolva vagy erőszakkal próbáltak bármit rám erőltetni hogy nekik ne kelljen semmit se tenni dolgokért vagy csak nekik legyen jó minden, és a korukkal meg az úgy illikkel mit cónnakkal stb vel példálóztak..

Idejébe húzd meg a határaidat..

58N

2018. dec. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
79%

A kérdés csupán hogy miert nem ertik meg


Azért mert nem érdekli őket..

58N

2018. dec. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!