Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Nagyszülők

A kérdés

Ha megmondom az igazat, miert haragszik mindig meg? Most mit tegyek?

Nagymamamnak ha megmondom az igazat mindig kiabalunk veszekedes van majd napokig haragszik ram, es kedvem sincs bejonni a lakasba..mit tudnak tenni, hogy ujra kibekitsem?

Keress kérdéseket hasonló témában: Veszekedes

jan. 2. 22:12  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Megis mirol szol a kerdesed? Mirol az igazat? Hogy lopsz vagy hogy keson jossz haza vagy hogy nem izlik a foztje vagy kirugtak...mert nem mindegy.

A válasz 94%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/17Időpont jan. 2. 22:36 Privát üzenet
Igen jo lenne tudni konkretumot. Ha nincs konkret dolog csak ugy altalanossagbam nem szereti hallani az igazat akkor hazudj. Ennyi

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/17Időpont jan. 2. 22:39 Privát üzenet
Az öregeknek mindig igazuk van,ezért haragszik rád. Az enyémnek se tetszik ha mondunk neki valamit,de lecarjuk. Múltkor mondtam neki hogy már elmúltak azok az idök mikor az öregek dirigáltak a fiataloknak kb 60 éve. Nem kell békitgetni majd lenyugszik.

A válasz 46%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/17Időpont jan. 2. 23:04 Privát üzenet

Igazat mondani, őszintének lenni erkölcsi kategória.

Nem azért haragszanak, hanem azért, mert a tartalma rájuk nézve sértő, vagy a stílusod sértő, vagy mindkettő.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/17Időpont jan. 3. 02:26 Privát üzenet

Aki rendben van magával, az nem haragszik, nem akad ki, nem megy neki a másiknak. Azok békétlenkednek, akiknek magukkal, magukban van valami bajuk. Ez a projekció, azaz kivetítés. A pszichoanalízis terminológiájában azt nevezzük így, amikor a saját elfogadhatatlan tudattartalmunkat áttestáljuk a másik emberre. Ez mindig a projektálóról szól, őhozzá tartozik.

Ha te teljesen biztos vagy az igazságodban, akkor megnyugodhatsz, hogy ő a békétlen.

A válasz 30%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/17Időpont jan. 3. 08:12 Privát üzenet
# 1 de mindegy, hadd legyen az ő dolga

A válasz 28%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/17Időpont jan. 3. 09:44 Privát üzenet

Szerintem mindenkinek mindent meg lehet mondani, csak nem mindegy, hogy hogyan.

Valóban fontos lenne tudni, hogy mi a téma tárgya, mert csupán a tény, hogy őszintén elmondtál egy nagy disznóságot, még nem jár automatikusan dicsérettel.

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/17Időpont jan. 3. 10:51 Privát üzenet

Ha nőből van mindegy, hogy 8 vagy 80 éves, kár logikát keresni...

Vagy megmondja a baját vagy nem tudod meg soha.

A válasz 18%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/17Időpont jan. 3. 10:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szoval veszekedtünk, és meg megmondtam neki, hogy nem veszi eszre hogy o milyen,mert megharagszik yansmiert is amiert o volt a hibas, s ha megmondja neki az ember, még o lessz bapokig merges s haragtarto mintha a masik lett volna a hibas

# 9/17Időpont jan. 3. 11:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Es akkor kezdte hogy anyum nem volt ilyen,es nem tanultam meg viselkedni stb..szokasos dumak

# 10/17Időpont jan. 3. 11:22 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek jogosan haragszik rám anyám amiért szó nélkül el költöztem otthonról?
A szüleim nagyon megbántották a férjemet. Haragszik rájuk teljesen jogosan. Mit tehetnék?
Csak mert megmondom mire lenne való a zsebpénze én kegyetlen vagyok?
Szerintetek haragszik rám?
Jogosan haragszik/sértődik meg, vagy túlreagálja fater?
Van itt olyan aki haragszik a mamájára mert szereti keverni azt a "bizonyost"?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Nagyszülők rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!