Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A ti nagymamátok is szeret a...

A ti nagymamátok is szeret a halálával fenyegetőzni, ha valami nem úgy van, ahogy ő akarja?

Figyelt kérdés
2019. jan. 9. 17:47
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%
Igen, az egyik imád. Már 20 éve "haldoklik" és "akasztja fel magát" folyamatosan. Vicc a egész. :D
2019. jan. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
90%
Nekem anyám egyik kedvenc eszköze volt ez a fajta a mártírkodás és érzelmi zsarolás. Egészen addig, amíg kb 12-13 éves koromra oda jutott a kapcsolatunk (mindennapos verés és lelki bántalmazás után), hogy megváltás lett volna számomra ha tényleg megöli magát, amit egyik nap meg is mondtam neki. Mivel az érzelmeimet felé már kiölte belőlem és ez már nem működött, más eszközökhöz nyúlt és más dolgokkal zsarolt. Ugyan vele már sok sok éve nem tartom a kapcsolatot, a mai napig hányok az ilyen selejt emberektől, akiknek ez az egyetlen akaratérvényesítési eszközük.
2019. jan. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
90%

Volt rá példa, Ezek mind gyenge emberek nyugi nem fog az lenni,exemnek adtam kötelet is,akkor már nem akart akasztózni, gyengék ezzel zsarolnak,azt akit tudnak..

36N

2019. jan. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
96%
Nekem nagyapám csinálja ezt, sőt, már azzal is fenyegetett, hogy elvágja a torkát, bizonyítandó, hogy neki van igaza!
2019. jan. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
96%

Sajnos azért zsarolnak ilyenekkel, mert gyengék. Mást nem nagyon tudnak csinálni. De nyilván nem gondolja komolyan, csak fenyegetőzik. Amúgy nagyon akaratos lehet

a nyagyidd.

2019. jan. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
95%
Nekem csak az anyám... 50 éves amúgy és semmi baja
2019. jan. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
88%
Öngyilkossággal vagy mire gondolsz? Egyik sem egyébként, nagyon kedvesek. 70 felett egyik, másik lassan tölti a 70et.
2019. jan. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
96%
20 éve hallgatjuk, hogy "Papa gyere értem". 😄
2019. jan. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
97%

Az én nagymamám így direktben nem mondja, de ha valami nem úgy van, ahogy ő szeretné, akkor előszeretettel "lesz rosszul": jaj, a vérnyomásom, meg zakatol a szívem, satöbbi. Azt gondolja, hogy bármit megtehet, mert ő már öreg, és majd jól meghal itten, mi meg nézhetünk, és bánhatjuk, hogy ilyen hálátlanok voltunk. Tudjuk, hogy blöff, de sajnos néha így is képes lelkiismeret-furdalást kelteni.

Nagyon gyakori játszma amúgy, sok idős szülő-nagyszülő csinálja.

2019. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
87%
Persze, ez mindennapos. 40 éve ezzel tart sakkban mindenkit.
2019. jan. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!