Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Rossz anya vagyok, mert a...

Rossz anya vagyok, mert a nagyszülei elviszik a 3 éves fiamat heti 1x pár napra?

Figyelt kérdés

Nekik is jót tesz, nekünk is párommal, a fiam imád ott lenni, sokat játszanak.

Mi a baj ezzel?

Megkaptam egy családtagomtól, hogy állandóan lepasszolom a gyereket és rossz anya vagyok.


2019. jan. 13. 15:22
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
57%
És? Mmi köze hozzá? A te gyerekedről van szó. Nem?
2019. jan. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
52%

Dehogy vagy rossz anya, ez lenne a normális, hoyg ekkora gyerek már ne csak az anyjával legyen.

Másrészt meg ebbe legfeljebb a párodnak lehene beleszólása, senki másnak. Aki okoskodik, azt küldd el melegebb éghajlatra!

2019. jan. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
78%
Heti egyszer pár napra??? Napközben meg oviban..mikor van veled egyáltalán szerencsétlen?
2019. jan. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
27%

Szülőnek főleg a csicska nőnek nem jár pihenés vagy kettes a férjével,dögölj meg a gyerek után de a pasi félre dughat és leléphet uj nővel ez a magyar balkáni felfogás mit vársz. :(

Nem vagy rossz anya. Irigy a kedves ismerősőd..

2019. jan. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
68%

Ha a kisfiú élvezi, a nagyszüleidnek nem teher és ettől függetlenül ti is sok minőségi időt töltötök a fiatokkal, akkor szerintem ettől nem leszel rossz anya. Édesanyám szerint a gyereknek szüksége van a "csöpögős nagyszülői szeretetre" és a támogató, de játékszabályokat felállító szülőire is. Akkor van bonyodalom, ha vagy sokat van az elkényeztető nagyszülővel a gyerek és keveset a szülővel (nehezebb megtanulni a szabályok szerint élni) vagy pedig ha az egyik nagyszülőnek a szigorú szülő szerepét át kell vennie valamiért (vagy a szülők engedékenyek, vagy folyton nagyszülővel van a gyerek).

Az egyik testvérem gyerekei sokat vannak a szüleimmel, sokszor ott is alszanak, illetve volt egy nagyon nehéz időszaka az egyiküknek, amikor nap közben szinte mindig az édesanyámmal volt (itt jött elő az, hogy a nagyszülőnek is szigorúnak kellett lennie). Erre az egyik kedves családtag nekik is a fejükhöz vágta, hogy milyen szülők, hogy folyton a nagyszülőkre sózzák a gyerekeket. Mondja ezt az, akinek a kicsi gyerekénél folyamatosan megy a TV, hogy ne unatkozzon.

2019. jan. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
48%

"Rossz anya vagyok, mert a nagyszülei elviszik a 3 éves fiamat heti 1x pár napra?"


Akkor mennyi időt töltesz a gyerekeddel. Hétköznap óvoda, hétvége a nagyszülöknél. Szinte semmit.


De ettől függetlenül, nincs hozzá köze, legyél bármennyire is rossz.

2019. jan. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
71%
Azért nekem is a heti pár nap szemet szúrt. Az minimum!! 2-3 nap. Igen, lepasszolod. Nem vagy túl jó anya. És én sem vagyok begyöpösödve az anyaságba, havonta biztosan kikapcsolódunk, van, hogy szinte minden hétvégén itt van pár barát, beszélgetünk, borozunk. Egyszer kétszer havonta, kéthavonta el is járunk, olyankor jó, hogy van nagymama, mert imádja a gyerek. Na de heti többször?
2019. jan. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
73%
Igen, heti pár nap sok. Oké, hétvégén néha vigyék el egy-egy napra, de heti többre????
2019. jan. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
46%
Ne mások véleménye - beleértve a gyakori kérdéseket is - döntse el, hogy te mit csinálsz. A ti életetek, úgy élitek, ahogy nektek jó. A gyereknek jót tesz, ha mással is van, a nagyszülőkkel töltött idő úgyis véges és nagyon értékes.
2019. jan. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 Andizsuzsi ***** válasza:
58%
Én mondjuk nem látom a kérdésben, hogy a kisfiú óvodában lenne hétköznap.
2019. jan. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!