Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Rossz anya vagyok, mert a...

Rossz anya vagyok, mert a nagyszülei elviszik a 3 éves fiamat heti 1x pár napra?

Figyelt kérdés

Nekik is jót tesz, nekünk is párommal, a fiam imád ott lenni, sokat játszanak.

Mi a baj ezzel?

Megkaptam egy családtagomtól, hogy állandóan lepasszolom a gyereket és rossz anya vagyok.


2019. jan. 13. 15:22
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
59%
Heti pár nap azért sok, főleg hogy azért gyanítom, a 3éves gyerek emellett bölcsiben vagy oviban is van. Ez már tényleg a lepasszolás kategória. Mégis mennyi időt töltesz te a saját gyerekeddel?
2019. jan. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 A kérdező kommentje:

Elirtam, elnezest. Pontositok. Van amikor heti 1- 2 ejszakara viszik el anyuek, van, amikor 2 hetig semmi, aztan 1 ejszakara, utana megint 5 napig semmi..

Igy ertettem.

Nem jar ovodaba sem bolcsodebe, egyeb okok miatt, legyen eleg az, hogy januar 1tol jegyzoi engedellyel kivettuk az ovibol. Es szeptembertol januarig is osszvissz jo ha 2 hetet volt jelen, annyit betegeskedett.

Igy mar egy kicsit mas a szinezete a kerdesemnek?

En sem erzem magam rossz anyanak, amiert elviszik anyuek a fiam.

Ott nagy a csalad, nagybacsik nagyszulok, nagynenik, azoknak a parjuk, sok kutya cica nyul.

En ugy gondolom minosegi az ott eltoltott ido, es en attol nem vagyok rossz anya, hogy megengedem a szuleimnek, hogy eljenek a nagyszuloi szeretetukkel.

Halistennek nekem ennyit el tudjak vinni, masnak el se viszik. Hany olyat hallok, hogy egyszee se vitte el az unokat. Na az gazabb mint az en szeretetteljes csaladom.

2019. jan. 13. 19:11
 23/60 anonim ***** válasza:
13%

Ja, beteges a gyereked.

Fáraszt ezért viszed el? Nem félted, a betegsége miatt?

Nekem fura ennyi alkalom is, meg a nagyszülőknél nem is maradtak meg, meg nem is tudtak velük bánni.

2019. jan. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
49%

Hát most biztos le leszek pontozva,de te kérdezted a véleményem: rossz anya vagy.

Ha a gyermeked nem jár óvodába-holott törvényileg napi 4 órát ott kéne már toltenie- és a jegyző felmentette, ott komoly gondok lehetnek akár a beilleszkedessel, akar mással. Nagyon jó,hogy a gyerek szeret a nagyszuleivel lenni, meg játszanak, stb, de ugye tudod, hogy te, mint az anyja vagy neki az elsődleges szeretetkapcsolat,minta,példa, a világon hozzád ragaszkodik a legjobban, és ha nem vagy vele eleget,akkor az ovis problémát sem tudjátok megoldani?

Kell az anyának is a pihenés, menjen a nagyszülőkhoz

2019. jan. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
10%
* is a gyerek,de az arányokat nem szabad ennyire eltolni.
2019. jan. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
33%
Kár volt a kérdést kiírnod. Ne törődj a rosszindulatú frusztrált irigykedőkkel, szerintem ne is olvasd el a többi választ, és úgy alakítsd az életeteket, ahogyan az nektek a legoptimálisabb. Nem tartozol senkinek magyarázattal, a gyerekednek viszont jót teszel, ha sok őt szerető ember és élmény veszi körül.
2019. jan. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
49%
Utolsó, ezen nincs mit irigyelni.
2019. jan. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
49%

Ja a sok komment utan a Kerdező kicsit módosított a spk fejmosás utan hogy a heti par nap azért nem úgy pár nap :-D


Nekem az akkor is sok, főleg ha fel kellett menteni oviból mert beteges. Videken nem az?


Semmiféle irigység nincs bennem de egy 3 évesnek akkor is az anyja az első.

2019. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
29%
Kérdező, egyre rosszabb színben tünteted fel magad, inkább maradj csendben. :D Szóval a beteg/viselkedészavaros gyereked passzolod le. Sounds better.
2019. jan. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem tök jól csinálod!

Az összes releváns résztvevőnek jó(ti pároddal, nagyszülők, gyermeked), szóval a többiek igazán kussolhatnak egy jót. Majd ha valamelyikőtöknek rossz lesz, változtattok rajta, addig mindenki szépen térjen vissza a saját dolgaihoz. Gondolom meglepő, hogy valakinek nem élete egyetlen értelme és kiteljesülése a gyerek, hanem egy ugyanolyan szereplő az életben, mint a férj, önmaga (!) stb. Akinek az a jó ha egymáson lógnak a gyerekkel, csinálják, de ha nektek így jó, egy rosszmájú megjegyzés miatt ne bizonytalanodj el!

2019. jan. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!