Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogyan lehetséges ez?

Hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Született kisbabám nemrégiben, de még tanulok az egyetemen és anyukámékkal élek. Annyi a lényeg, hogy anyukám azt mondja ő a gyerekem gyámja pedig a védőnő azt mondja én vagyok a törvényes képviselője a babának és a gyámhatóságon sem voltunk ez ügyben. Minden papírja a babámnak az én nevemre érkezik és minden ügyintézéshez az én aláírásom kell ezért nem értem, hogy így hogy lehet anyukám a gyám, ha még neki is beleegyező nyilatkozatot kellett iratnia velem, hogy egyáltalán átvehesse a babám egyik papírját. Kérlek segítsetek ezt megértenem!

2019. febr. 1. 21:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mivel egyetemre jársz nyilván elmultál 18, szóval a gyernek a tied, anyád meg tévedésben él.
2019. febr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád csak gondolja, hogy ő a gyerek gyámja. Elmúltál 18, amire ő gondol akkor van, ha 18 alatt szülsz.
2019. febr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Megnyugodtam, mert eddig csak erről magyaráztak meg, hogy ennyi pénz annyi pénz ha ezt igényelnek meg azt de nekem már ebből nagyon elegem van! :(
2019. febr. 1. 22:03
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Feltetelezem 18 elmultal, nyilvan te vagy a baba gyamja anyud valamit nagyon benezett, jobb ha tisztazod vele nehogy felreertes legyen belole. Nyilvan a vedonod is jobban tudja.
2019. febr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Anyad egy haszonleso ha o a penzt latja a bababan. Raadasul nagyon el van tevedve mert egy kisbabara nem sok minden jar, gyes csaladi es az egyszeri anyasagi, ezen kivul te neked kell megigenyelni es te kapod (a babara) nem anyad.
2019. febr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%
Ja az anyja a haszonleső, véletlen se az, aki odaszült a nyakára csupasz se_ggel a büdös nagy semmire. Tényleg mit képzel a mocsok, hogy akar szerezni egy kis plusz pénzt, ha már akaratán kívül lett még egy gyereke.
2019. febr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem tetszik amit anyád csinál, akkor fogod a cókmókod meg a kölköd, és elhúzol. Tudod, mint egy felnőtt, felelősségteljes ember. Örülj hogy megtűr és etet a pulyáddal együtt. Anyád azért viselkedik így, mert egy éretlen, buta gyerek vagy, és egy éretlen buta gyerekre nem szokás kisbabát bízni.
2019. febr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Egyet értek a 6ossal bár nem így fogalmaztam volna. Segíts te is elintézni hogy ami jár azt megkaphassátok hamár rajtad kívül még egy személyt támogatnak, neked is érdeked lenne mert legalább valamit tudnál segíteni meg nekik is persze hogy lenne egy kis extra pénz. A gyámos dolog lehet félreértés is, ha amúgy nem szokott fúrni, gonoszkodni akkor nem könyvelném el egyből rossznak.
2019. febr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Metionin ***** válasza:
95%
Lehet hogy arra utal, hogy ő tart el téged (és a gyereket). Ha így is van, ettől még nem a gyámja. Lehet hogy rosszul értelmezi/használja a szót.
2019. febr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
Hogyan lehetséges ez? Valószínűleg anyád is ezt kérdezgeti magától, mikor éjszaka nem tud aludni a gyereksírástól.
2019. febr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!