Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogy lehet lebeszélni az...

Hogy lehet lebeszélni az osztályfőnököm arról, hogy megsüttessen 50db palacsintát a nagymamámmal?

Figyelt kérdés
Osztályfőnököm azt akarja, hogy amikor megyünk oszt.kirándulni, a nqgymamám süssön neki, meg az osztálynak 50db palacsintát. Nagyon utálom őket, de az anyám nagyon erősködik, hogy csinálja meg. Mit tehetek? Nagyon nem akarom a dagadt tanáromat étellel tömni. Tudom, komolytalan kérdésnek tűnik, de kérlek segítsetek!!!

2019. ápr. 2. 21:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%
Mondd meg neki udvariasan, hogy nagymamád üzeni, sajnos nem tudja ezt vállalni.
2019. ápr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 PimpósPéter válasza:
92%
Mégis milyen alapon akar erre rávenni? Mond meg hogy nem süt és kész.
2019. ápr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
97%

Sajnos nem fér bele most anyagilag, hogy az egész osztályt a nagyi etesse.

A nagyi manapság nagyon fáradékony, nem szeretnéd kismillió palacsinta sütésével terhelni.

2019. ápr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az értelmes válaszokat, megpróbálom majd megmondnai neki!
2019. ápr. 2. 22:06
 5/30 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk is volt ilyen. Egyik osztálytársam anyja cukrász volt, az idő még elvárta hogy süssön az egész osztályra. Ahogy előttem leírták senki nem kötelezheti a nagymamádat ilyen feladatra.
2019. ápr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
46%

Én megmondom, hogy mi a legtutibb válasz neki!


Tíz palacsinta az ára...

2019. ápr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

És mit szeretne a nagymama? Miért pont ő jutott az osztályfőnök eszébe?

A palacsintasütés azért nem atomfizika, biztosan van még néhány ember az osztályban, aki tud palacsintát sütni.

2019. ápr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
91%
Jajj,általánosban nálunk is volt ilyen.Osztályfőnök marha nagy szervezkedős kedvében volt mindig,ez a szülő ezt csinálja,az meg azt.Anyám csinálta jól.Nem érdekelte a palacsinta,ilyen olyan süti,mert sokat dolgozott,fáradt volt,megcsinálta annak az anyja aki csak heverészett otthon,és nem volt munkája.Mondd meg hogy elég ebből a témából,mama nincs olyan állapotban hogy sütögessen.
2019. ápr. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem legy nagyvonalu es legyen az amit a mamad akar. Az en magymamam minden ilyen elott sajnaltatja magat, de le nem mondana a gondoskodas oromerol, ez tartja eletben. Ha a tied is igy van vele, lepj ki ebbol, had csinalja. Ha az osztalyodat nem is, gondolom ot szereted. Ha viszont tenyleg nyug neki, lehetsz oszinte, senki nem kotelezheti ilyesmire.
2019. ápr. 3. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom, en eleg kemenyen felhaborodnek, ha az osztalyfonokom arra kotelezne a mamamat, hogy barmit is csinaljon neki.

Ha csak mondogatna, hogy de jo lenne esetleg, akkor nem. Hisz csuklobol elutasitanam, ha en nem szeretem az osztalyom.

Esetleg atgondolnam, ha mamam szivesen megcsinalja es fizetnek erte.

2019. ápr. 3. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!