Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Vajon szerettek a nagyszüleim?...

Vajon szerettek a nagyszüleim? A szüleim elhagytak baba koromban és a nagyszüleim neveltek fel. Többi lent.

Figyelt kérdés
Nagymamám súlyos szívbeteg volt, nehezen is mozgott mert fájtak a lábai. Nagypapám mozgássérült volt. Idősek voltak megis felneveltek. Nagymamám minden nap a kedvenc ételeimet főzte. Vittek kirándulni, játszottak velem, mesét mondtak, és nem emlékszem, hogy panaszkodtak volna milyen nehéz egy kisgyerekkel az ő korukban. De egyvalami mégis bennem maradt tüskeként. Nagymamám néha mikor mérges volt rám valamiért azt mondta, hogy "te csak egy megtűrt személy vagy itt". Rettenetesen fájt.Ilyenkor úgy éreztem egyedül vagyok a világban és senkinek sem kellek. Sajnos felnőttként is megmaradt ez az érzés. Mit gondoltok ezt hallva kívülállóként. Vajon mondhat ilyet az is aki őszintén szeret dühében? Vagy tényleg nem szeretett senki?

#Őszinteszeretet
2019. máj. 3. 18:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
Én kb ugyanezt éreztem gyerekként. Én szerintem azért voltam megtűrve mert mit szól a falu.
2019. máj. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Biztos, hogy nagyon-nagyon szerettek téged.Hiszen vállalták,hogy betegen,idősen is felnevelnek! Ez nagyon nemes dolog volt részükről és borzalmasan nehéz feladat is,csak gondolj bele picit.Mikor az ember fáradt,ideges, kimerült, bizony kicsúszik a száján olyan,amit nem gondol át.Nem lehetett egyszerű,belefáradtak az élet nehézségeibe + ott volt a betegségük.
2019. máj. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak mérgében mondta. Biztos te is mondtál már hirtelen felindulásból olyat másnak, amit nem gondoltál komolyan.

Ha csak egy megtűrt személy lettél volna, nem játszottak volna veled, illetve nem főzte volna mamád a kedvenc ételeidet.

2019. máj. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nagyon szerettek, és ezt csak mérgükben mondták, amit mondtak! Próbáld ezeket elfelejteni, és csak a szép dolgokra emlékezni!
2019. máj. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Ne a rossz emlékeket tartogasd magadban, hanem a szépeket.Egy biztos,hogy nagyon szerettek.
2019. máj. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Biztos nagyon nehéz volt nekik egy pici gyerekkel. Gyerekként olyan természetes volt, hogy mindig mellettem vannak. Sajnos mire látom mivel jár a gyereknevelés már nem tudom megköszönni. Csak emiatt az egy dolog miatt, bennem maradt egy kétely.
2019. máj. 3. 18:29
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egészen biztos hogy nagyon szerettek, csak rendkívül frusztráltak is voltak mellé
2019. máj. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Mimóza22 ***** válasza:
100%
Ha máskor minden szép és jó volt, ahogy leírtad, akkor nagyon szerethettek téged....csak ez járkon az eszedben és gondolj rájuk szeretettel!
2019. máj. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Látod azt írod akkor mondta mikor mérges volt. Nincs olyan szülő aki soha nem mérges a gyerekére és minden szülő mond ki mérgében olyat amit amúgy nem gondol komolyan.

Az hogy felneveltek gondoskodtak rólad és mindig a kedvencedet főzte, egyértelműen azt mutatja hogy nagyon szerettek! Nem könnyű egy fiatalnak se gyereket nevelni nemhogy idős beteg embereknek.

2019. máj. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Sokat segítettetek. Más rossz dolog nem történt. Azt hiszem ideje ezt is elfelejteni. 🙂

Egy alkalommal nagyon sírtam valamiért. A nagypapám karikákat akasztott a fülére, hogy megnevettessrn. És úgy nyitott ajtót mikor csengettek annyira belefeledkezett a dologba. 🙂 Mindezt a 8 órás munkanap után. Ahogy hazajött rögtön velem játszott lefekvésig. Nagyszerű emberek voltak.

2019. máj. 3. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!