Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért nem tudja elfogadni?

Miért nem tudja elfogadni?

Figyelt kérdés

Elegem van a mamámból..🤨ha megtudja nem vagyok otthon és egy fiúval találkozok ki van akadva mert ,hogy nekem még nem való ,hogy legyen barátom és ,hogy ráérek 4-5 év múlva foglalkozni velük és ,hogy addig ne legyen senkim...mint minden embernek nekem is hiányzik ,hogy valaki szeretgessen (vagy bárki mással) ,hogy én miért csavargok maradjak otthon 0-24-ben és ne menjek sehova ezt akarja🤦🏼‍♀️De nem fogja fel ,hogy nekem ez nem jó , kimozdulni is van szükségem sz@r otthon lenni mindig és sehova se elmenni sulin kivül🤨

Azt se akarja elfogadni ,hogy nem vagyok már “kislány” mert ha ő hív akkor nekem persze ugranom kell mindenhova elkísérni ,de ha nem kísérem el minden rib@ancnak elhord.

Sulit szeretnék váltani most évvégén és most abba is beleszólt persze🤨


2019. máj. 14. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Ő nevel, nála laktok vagy miért tud ilyenekről?
2019. máj. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
86%
Nehéz kérdés. Az én nagymamám is hasonló volt. Ő nevelt, állandóan féltett és persze mikor elveszítette a türelmét mondott rám csúnya szavakat is. Jóval idősebb mint te, más generáció, máshogy nevelkedett ő, máshogy nevelte a saját gyerekét. Legyél vele türelmes, mindig aggódni fog érted, a nagymamák már csak ilyenek. Talán az segíthet ha leültök nyugodtan beszélni. Mondd el neki hogy igen is vigyázol magadra és nem teszel olyan dolgot ami helytelen, kérd meg hogy bízzon benned és ha lehet ne illessen olyan jelzőkkel amikre nem szolgáltál rá és nem is akarsz.
2019. máj. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Na és hány éves vagy leány?
2019. máj. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
12 évesen ez tényleg nem normális, igaza van.
2019. máj. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%

Hány éves vagy?

13?

Na, ez eszedbe sem jutna, ha anyád lennék.

Nem lenne rá időd, mert tanulnál, különórákra járnál,

vinnélek mindenféle programokra, melyek érdekelnek,

sportolni és egyebek.

2019. máj. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

1# Anyukámnak alig van ideje minket “nevelni” sokat dolgozik ezért mamàm szokott “figyelni” rám néha néha.

Anyukámmal élek , de mamám mindig is olyan nő volt aki beleszól mindenbe és ,ha nem az lesz amit ő mondd kivan akadva minden baja van nem tudja elviselni , korához képest az anyukám is lehetne amit kicsit szégyellek🤨

Olyan is ért is szól ,ha nincs összefogva a hajam, bemerem festeni a körmöm, a héten azért b@aszott le mert elmertem menni fodrászhoz és ,hogy a hajam végéből pár centit vágattam mert már nagyon töredezett volt.

2019. máj. 15. 04:41
 7/11 A kérdező kommentje:

#4-#5 gondolom az írásomból vettétek azt ,hogy annyi éves lehetek.

Nem a legjobb a fogalmazásom , de szerintem nem kéne már egyből annyira gondolni , de lényegtelen


16L

2019. máj. 15. 04:43
 8/11 anonim ***** válasza:
24%
Még mindig nem tudjuk, hogy hány éves vagy!
2019. máj. 15. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

8as oda írta hogy 16/L a válasza után.


Nem tudsz vele mit csinálni ha ilyen nem fog megváltozni max annyit tehetsz hogy nem veszed fel ha ilyeneket mond és próbálj csak annyit elmondani amennyit muszáj. Anyukáddal is beszélj hogy állítsa le, meg hogy 16 évesen nem kell hogy vigyázzanak rád.

2019. máj. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Anyukáddal kéne beszélned a problémáról, mégis csak ő a közvetlen hozzátartozód. Nagyon gáz ha már jobban ránő a fejedre, mint anyád. Ne engedjétek be a házba annyiszor, az máris jó kezdésnek. Ha nincs ott, akkor úgyse tudja mikor mit csinálsz.
2019. máj. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!