Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagyszülők! Mi az, ami miatt...

Nagyszülők! Mi az, ami miatt megszakítanátok a kapcsolatot az unokátokkal?

Figyelt kérdés
2019. júl. 17. 20:01
 1/7 anonim válasza:
88%
Például felhívom és már 20 perce beszélünk mikor bejelenti, hogy Dzsibutiban van. Azonnal letenném, sok lenne a számla.
2019. júl. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Ha visszahívatná magát egy emeltdíjas telefonszámon.
2019. júl. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

Ha egész életünkben jó volt a kapcsolatunk, akkor semmi miatt nem szakítanám meg a kapcsolatot, kivéve, ha elmegy az eszem.

Ha nem volt semmilyen a kapcsolat, vagy rossz volt valamiért, akkor úgysem keressük egymás társaságát, tehát nincs mit megszakítani.

2019. júl. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
#1: Téged se az eszedért szeretnek. Neked nem lesz ettől magas a számlád, a ktg-különbözetet a hívott fél fizeti (mobil szolgáltatás esetén).
2019. júl. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
#4 egy jó nagymama ügyel a kisunoka bankszámlájára is. :D
2019. júl. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kriszpo ***** válasza:
40%

Nem vagyok nagyszülő, csak szülő.

A kérdésem az lenne, hogy:

- Mennyi időre szakítaná meg a kapcsolatot? Egy napra? Egy hétre? Egy évre? Örökre?

- Miért szakítaná meg a kapcsolatot? Bűnt követett el? Kiderült, hogy meleg? Szégyent hozott a családra? Mi az amiért megszakítaná vele a kapcsolatot?

- Miért fontos más véleménye? Maga is el tudja dönteni, hogy kivel tartja a kapcsolatot a családban, nem?

Ha ezeket a kérdéseket tisztázza magában megkapja a választ a kérdésére.

Csak úgy mellékesen: Lehet, hogy nem is az unokával van a baj?

2019. júl. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én az unoka vagyok. Valahogy a nagymamám is érezte már születésemkor, hogy nem igazán akar szeretni engem, mindig is esetlen, kövér, vesztes gyerek voltam a szemében, én pedig őt sunyinak, kétszínűnek láttam mindig is, aki az unokatesóimmal kivételezett világ életében. Ahogy felnőttként már egyáltalán nem értettem meg magamat vele, megszakítottuk a kapcsolatot. Nem volt szüksége egyikünknek sem az álszeretetre, nem kell szeretnünk egymást, csak mert rokonok vagyunk. Most haldoklik, és nem áll szándékomban elmenni a temetésére sem.
2019. júl. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!