Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit csinàljak hogy ne zaklasso...

Mit csinàljak hogy ne zaklasson a mamàm?

Figyelt kérdés

Dolgozom is suliba is járok es soha nem érti meg hogy haggyon engem élni, mindig felhiv ugy hogy higy folyamatosan veszekszik lecsesz, ramdobja az ideget, zsarol oyanokkal hogy en hanyagolom meg nem szeretjük es ellensegeskedem vele.


Pl mist is tegnap este 10 kor erkeztünk meg nyaralasbol most pakolok mosok keszülök hetföre mert rengeteg minden van hefön is, hajam sincs megmosva sem, erre felhiv kapásbol lecseszessel hogy szemét voltam hogy nem szoltam higy megjöttünk hiaba mondtam 3 szor hogy este 10 kor 4 oräs ut utan!!, még akkor is en vagyok a szemét! Es folyamatosan fenyeget hogy megmond apànak (az ö fia), aki meg soha nen làtja ezeket àt es öt védi es igy a sajàt apàm es köztem is veszekedest szit

Ha nem veszem fel ugyanez, rohan apàhoz


2019. júl. 21. 08:54
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Nem érdekli hogy elég rajtam a teher be vagyok osztva, a hetvegeimet amik ritkàn szabadok ugyanugy suli miatt, es fellélegezhetnék végre nem epp a 80 éves nagyimmal tölteném tekintve hogy magánéletem sincs igy (èvek ota nincs pàrom ez miatt), de az sem ha beteg vagyok olyankor hirtelen ö meglatogatni se er rà, es hirtelen mindig betegseget szinlel ha en beteg vagyok hogy akkor is öt kelljen sajnalni.
2019. júl. 21. 08:58
 2/18 A kérdező kommentje:

Folyamatosan terrorizàl. Lecsesz, zsarol, ha végre pl egyetlen vasàrnap tudnék pihenni vagy magánéletet élni akkor plane az utálkozàsa megy csak.

Annyiszor mondtam mar neki hogy miert ilyen negativ meg kavaros a csalàdban miert utalattal gobdol mindenkire aki dolgozik es nem tud nagyizni (apàra is orrol neha ilyenek miatt)nemhogy örülne hogy nem troger csöves lett a fia is hanem dolgozik es vezetö es büszke lenne rá.

2019. júl. 21. 09:04
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Ha együtt laknátok még érteném is a bajod, de így nem nagyon. Telefont nem felvesz, szevasz.
2019. júl. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
53%
Ne vedd fel a telefont,sőt add fekete listához. Ennyi.
2019. júl. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Az utolso sorba iram hogy ha nem veszem fel akkor panaszkodik apànak es akkor meg apa mossa a fejem
2019. júl. 21. 09:48
 6/18 anonim ***** válasza:
6%

"Pl mist is tegnap este 10 kor erkeztünk meg nyaralasbol most pakolok ..., erre felhiv ... hiaba mondtam 3 szor hogy este 10 kor 4 oräs ut utan!!"

4 órás út után micsoda? Felhívtad vagy nem? Nem. Pedig ő is tudta, hogy 4 órát utaztok, épp ezért izgult, mégsem tudtál rászánni két percet, hogy tudhassa, hogy egyben vagytok, megérkeztetek. Se tegnap este, se ma reggel. Neki kellett rádtelefonálnia. Nincs semmi csodálkoznivaló azon, hogy ki van akadva. Normális családokban alap, hogy ilyen helyzetben rácsörögnek a másikra, hogy ne izguljon. Ha te is olyan légkört szeretnél, mint azokban a családokban, akkor máskor majd rászánod azt a két percet.

2019. júl. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

"es akkor meg apa mossa a fejem"

Személyesen? Mert ha csak telefonon keresztül, akkor még egyszer: ne vedd fel. Ennyi. Rajtad múlik.

2019. júl. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%

"Apa mossa a fejemet"

Ne már, állj már a sarkadra, oltsd le őket.

2019. júl. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%

Beszéld meg a Mamával, hogy minden héten egy nap felhívod (ennyit kibírsz?), és akkor hívd is. Állapodjatok meg a napban és kb. az órában is, ne akkor menjen a kedvenc sorozata... Ha más időben keres, vedd fel ha tudod, hátha tényleg bajban van, de ha nem ilyesmiről van szó, kérj elnézést tőle, hogy most nem alkalmas, tedd le, és kapcsold ki a telefont.

Apádnak pedig mondd el, hogy nagyon szereted a Mamát, de ennyi és ennyi időt tudsz rááldozni az életedből. Nem cseveghetsz vele ha a munkahelyeden/barátnődnél/moziban/stb. vagy. Hetente egyszer fel fogod hívni, kéthavonta meglátogatod, stb.

2019. júl. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

6. Normalis ember ugy hivja fel a masikat hogy azt kerdezi milyen volt a nyaralàs es nem azzal kezdi vasarnap kora reggel hogy ordit a telefonba lecseszni!! Meg nem varja el hogy a masik folyamatosan jelentsen mint vmi katonasagnal vagy hetvegere kiengedett raboknàl hogy x orakor meg y napon hol van.

Es ha baràtokkal szeretnék is lenni megint a lelki zsarolasa megy hogy mert ök fontosabbak aha.

Undorito amit müvel.


Most lesz apa esküvöje is ott is dràmàzni fog az hétszentség mert minden csaladi jövetelen balhét szít. Tesom esüvöjen is azzal jött hogy vele kell beszélgetni meg vele senki nem foglalkozik. Nem normàlis. Holott mindenki beszelgetett mindenkivel par jo szot plane mindenki ki volt merülve is mert reggel 7 ig lagzi stb, ö meg elment a sarokba puffogni meg jatszani a sértödöttet.

A mostani szolid szükkörü hàzassàgon csaladi összejövetelen azt sem tudom hogy meneküljek majd el a balhe elöl elöre.

2019. júl. 21. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!