Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Féltékeny vagyok a sógornőmre?

Féltékeny vagyok a sógornőmre?

Figyelt kérdés
Teljesen kikészít, tudom hogy nem kéne ilyet éreznem de féltékeny vagy rá. Miután megszültem ő egyből teherbe esett, és anyósom teljesen el van ájulva a sógornőmtől. Hogy ő milyen ügyes, vezeti a háztartást, mindent megcsinál otthon stb. Bezzeg én, hiába dolgozom már, még elvarja hogy itthon mindent én csináljak. Én pedig úgy gondolom, az itthoni, vagy a gyerekkel kapcsolatos feladatokat közösen kell megoldanunk a férjemmel. Az én kisfiam egy percig nem volt el magával, wcre is alig tudtam elmenni, az ő gyereke meg nem ilyen. Szerencsére nem találkozunk sokszor, de akkor is állandóan sogornomet ajnározza. Már előre félek mindig mikor találkozunk, hogy most mit fog beszolni. Én gondolom túl, vagy van rajtam kívül még valaki így érez?
2019. aug. 12. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagy féltékeny, csak az a vén disznó szítja a balhét.
2019. aug. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Ne vedd figyelembe, járjatok kevesebbet hozzá, vagy ha szóba hozza a sógornődet akkor válts témát, egy idő után csak észre veszi hogy nem érdekel. Én speciel "nagyszájú" vagyok, kerek-perec megmondanám neki a véleményem.
2019. aug. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
92%
A sógornőd a saját lánya vagy a testvéred felesége. Mert ha Anyósod lányáról van szó, erre van egy közmondás: "Menyem nem lányom, vőm nem fiam.". Ez azt jelenti, hogy a szülők sosem szeretik úgy a gyerekeik párját, mint a saját gyermeküket. Ha nem laksz Anyósodnál, akkor pedig nem vagy köteles a házicselédje lenni. Ha viszont Vele laksz, költözz el, és nem kell Neki sem csicskáznod, sem a sógornőd ajnározását hallgatnod!
2019. aug. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!