Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit csináljak hogy ne utáljon...

Mit csináljak hogy ne utáljon a sógornőm? Egy apró dolog miatt megharagudott és azóta nem mehetünk hozzájuk.

Figyelt kérdés
Mi ettől függetlenül meghívtuk hozzánk szülinapozni de csak a férjét külde el. Annyira utál hogy a facérol is letörölt. Mit kezdjek ezzel a helyzettel? Úgy döntöttem ha jönnek anyóshoz én nem megyek el olyankor. Mit tegyek?
2019. szept. 3. 15:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt az apró probléma?
2019. szept. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17%

Miert harizott meg? Egyebkent ne nyalj senkinek foleg egy ilyen hp-nak ne. Ne erdekeljen. Haragszik? Majd elmulik..

Te meghivtad oket tettel egy lepest, ha o erre nem reagal nem ohajt veled joban lenni akkor hagyd. A karmad rendezodott mert a lepest megtetted fele, az mar nem a te ugyed hogy o egy onzo noszemely. Halgass ram, tapasztalatbol mondom soha ne nyalizz ;) 1 szer probalod ha akkorse kivancsi rad akkor meg az o baja.

2019. szept. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Én leszarnám, erőltesse a jó viszonyt a halál. Nagy ívben elkerülném, a kötelező közös ünnepeket pedig udvariasan távolságtartó lennék.
2019. szept. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Captain Marvel05 válasza:
87%

Szia,először is mi az az "apró dolog"?

Ne bújj el mert semmi értelme..próbálj jó benyomást sugározni felé,és találd meg a közös hangotokat.Ja és kérdezd meg h miért tiltott fb-ről!Remélem segítettem. :)

2019. szept. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt az az apró dolog? Mert nagyon nem mindegy.
2019. szept. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Captain Marvel05 válasza:
96%
Mondjuk amit mondtál h mindent elkövettél h legyen közös kapcsolatotok.Ha mindig utál akk bssza meg.
2019. szept. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 alletta ***** válasza:
77%
ilyen sógornőre tuti nincs szükséged. feleslegesen ne idegesítsd magad. legyél távolságtartó, magyarul ne foglalkozz vele, ne hívd meg. duli-fulikkal nem rontanám el a napjaimat.
2019. szept. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az ,,apróság" ami miatt megharagudott az hogy beleuntam abba hogy folyton szapul vkit. Nagyon negatív személyiség
2019. szept. 3. 16:01
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Xard le. Ami nem megy ne erőltesd.
2019. szept. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Csak azokkal érzi jól magát akik igazat adnak neki és segitenek haragudni az éppen aktuális személyre mert ő mindig haragszik vkire
2019. szept. 3. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!