Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Sok család miért ítéli el a...

Sok család miért ítéli el a magányos farkasokat, akik a saját útjukat járják?

Figyelt kérdés
2019. szept. 6. 14:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
A magános farkas a saját útját járja, de nem a saját bárányát eszi!
2019. szept. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

Mert irigykednek!

Megyek oda ahova akarok azzal kivel akarok akkor kelek fel mikor nekem tetszik.

Náluk meg senki sehova ordít a hulye gyerek hogy ez kell az kell ha nem kapja meg ordít stb...

Hát ezért :)

2019. szept. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Mert te mersz másként élni, mint ők, és mint a társadalom elvárná.(ők beálltak a birkasoba, de te nem ezért irigyelnek és vetnek meg)
2019. szept. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Én is sokáig voltam magányos farkas. A családom azért nem nézte jó szemmel mert aggódtak. Féltek, hogy valami baj van, féltettek, hogy magamra maradok, hogy nem lesz senkim, nem lesz családom. Emellett féltették magukat is. Hogy nem lesz unoka, mit mondanak majd a szomszédok.

Én nem a nyakukon éltem. Hanem egyedül. De egy idő után már én is kezdtem érezni a negatív oldalát a dolognak. Nem emiatt de úgy alakult, hogy közben megtaláltam a párom. De még mindig igénylem az egyedüllétet. Hogy magamban lehessek. egyszerűen vannak ilyen emberek.

2019. szept. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nekem nincs párom és családot sem akarok. Viszont rengeteg utazom.
2019. szept. 6. 14:56
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Az emberek nagy része hajlamos azt hinni, hogy egyedül a sablonos, megszokott, általuk követett életút a "normális" és bárki aki ettől eltér, hibát követ el. Nem szabad ezzel foglalkozni, járd a saját utad, tedd ami boldoggá tesz. Én se a szokásos sablon szerint élek, de bármilyen beszólás lepereg rólam.
2019. szept. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%

Egyrészt az irigység. A magányos farkasnak sokkal nyugalmasabb az élete.

Másrészt a bugyuta ostoba kormánypropaganda, ami azt sulykolja, hogy házasodj, és legyen sok gyereked (főleg a Kövér László-féle szellemi toprongyok hajtogatják ezt a baromságot). Hogy miből, azt már ugye nem teszik hozzá...

2019. szept. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
Én nem itelkezem felettuk. Vagy irigyseg, h "szabadabbak" ezek az emberek, vagy a hazassagit es gyerekeket gondoljak csak az elfogadhatonak.
2019. szept. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
5%
A mai világba már olyan a gyerekszülés mintha levegőt vennél,tehát akinek nincs családja se párja,azzal v mi gond van..
2019. szept. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem, semmi gond nincs azokkal az emberekkel, akik nem akarnak családot/gyereket!! Gond max azokkal van, akik így gondolkodnak mint te és felhatalmazva érzik magukat, hogy látatlanban ítélkezzenek mások felett!! Bármennyire is hihetetlen koránt sem mindenki vágyik arra, hogy feláldozza az addigi nyugodt, szabad, kötetlen életét egy gyerek miatt! És ezzel a világon semmi gond nincs. Mindenki foglalkozzon a saját életével a másé helyett!
2019. szept. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!