Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Vérfertőzés? Nagybácsi -...

Vérfertőzés? Nagybácsi - unokahúg kapcsolat

Figyelt kérdés

Nemrég hallottam egyik havertól, hogy neki az egyik ismerőse (akit én is ismerek, de csak felületesen), kapcsolatot létesített a nagybácsikájával. Tömören annyi, úgy tudom,hogy a csajszi és a csàvó "távoli rokonok". A csaj nagypapája és a csávó apja testvérek, tehát ha jól gondolom nagybácsi és unokahúg kapcsolat (másod unokatestvérek?). Én nem vagyok annyira benne ezekben a kapcsolati kötelékekben, mert kicsi a család.

Szóval a lényeg, hogy ti mit gondoltok erről? Azóta próbálom feldolgozni mióta megtudtam...ráadásul nem is fiatalok hanem 20+ illetve 30+ évesek, néhány év különbséggel.

A csajszi tök normalis (volt barátja is 6 évig). Nagyon tündér és szép is...mindketten tanultak, értelmesek, éppen ezért nem bírom felfogni amit hallottam...

Utána olvastam, hogy elméletileg törvényes, de teljesen hihetetlen számomra. Természetesen a család nem tud róla, ha jól sejtem...

Nem vagyok képes magamban feldolgozni normálisan szóval szivesen beszélgetnék erről.. ja és mielőtt az etnikai hovatartozás felmerülne, tözsgyökeres magyarok, normális és sikeres háttérrel...



2019. szept. 30. 23:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%

Az etnikai hovatartozás csak egy bizonyos szint alatt merül fel egyáltalán kérdésként, de azért köszi, hogy kizártad, bár kabe senki nem tudja, milyen a “tözsgyökeres” magyar.


Amúgy meg annyira nem lehet távoli ismerős, ha nem bírod feldolgozni.

2019. szept. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%

Ennél közelebbi rokonok is házasodhatnak a magyar jog szerint, sőt meg fogsz lepődni, de gyakorlatilag genetikai kockázata se sok van, mivel nem közvetlen nagybácsi-unokahúgról van szó, hanem a pasi a lány apjának unokatestvére


[link]

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=1diVcOnwHPg

2019. szept. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
17%
Defektesek mindenhol vannak független az hogy magyar/roma/olasz/angol stb...gondolom tizenéves vagy, ha az ilyenek meglepnek vagy nagyon pletykás🤔
2019. szept. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
90%

"A csaj nagypapája és a csávó apja testvérek"


Akkor a lány apja/anyja unokatestvére a férfinak. Tehát ez a rokonság az unokatestvérinél valamivel távolabbi, a másod-unokatestvérinél valamivel közelebbi rokonság.

Unokatestvérek házasságát, gyermeknemzését a törvény nem tiltja, de genetikai vizsgálat javasolt. Ugyanezt javaslom én is ebben a helyzetben.

2019. okt. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Igen, nem bírom felfogni, hogy hogyan eshet ez meg "értelmiségekkel". A törzsgyökerest nem sértésnek szántam, csak már előre láttam a kommenteket, hogy kik csinálnak ilyet...

Számomra egyébként meglepő, hogy ezt nálunk engedélyezik...

2019. okt. 1. 00:20
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
nem az amcsi filmek agymosásait kéne nézned, és rögtön nem lepődnél meg, nem új-keletű dolog hogy ilyen fokú rokonok házasodhatnak, már kb 160 éve lehet
2019. okt. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
80%

Mert az engedély - nagyon helyesen - nem Jóska-Pista erkölcsi elvein alapszik, hanem azon, hogy mekkora az utódjuk esélye örökletes betegségre.

Az állam csupán a minimálisan szükséges mértékben kíván beleavatkozni az emberek szexuális életébe (nemi erőszak, gyerekek megrontása, egészen közeli rokonok szex. kapcsolata). És ez így volt már a Kádár-rendszerben is, tehát véletlen se gondolja senki, hogy ezt a liberális kormányok tették.

2019. okt. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
12%
Az komoly találkoztam mar hasonló esettel,de ott nem volt rokoni kapcsolat Mondjuk ki tudja. De a vicc röviden tömören az volt benne,hogy a csávó 65 éves volt. De hát az eléggé komoly.Hát magyaroktól ilyet ? Szerintem gyomorforgató. Nagyon elmehetek otthonról mindegy. Ott akkor komoly problemák vannak sztem Beismerés erzet 0. Mondjuk ezzel kellni reggelente nem lehet egyszerű. Na az vicces amikor megemlítik és tudatra is hozzák neki na és még röhög is rajta. Na akkor mar eléggé komoly gondok vannak. Az illetők már pedig pszhociálisan zavarodtak. Lehet kényszerbetegek. Mivel már ha mások is tudják akkor eléggé kirekesztett vilag kerül eléjük. Lipótmező körübelül ennyi a véleményem.
2019. okt. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
15%
Ördögűzést is vegezzük el a vatikánnal sztem horror az ilyesmi
2019. okt. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
24%
Leesik a templomról a kereszt is
2019. okt. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!