Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit lehet mondani arra, ha...

Mit lehet mondani arra, ha egy rokon kijelenti, hogy tovább marad nálatok a tervezettnél pár nappal?

Figyelt kérdés
Csak két napra volt megbeszélve, de amikor ideért, akkor mondta, hogy ja, ő marad még két napot. Nem kérdezi, van-e dolgunk, terveztünk-e mást. Csak kijelenti.
2019. okt. 19. 15:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%
Te meg jelentsd ki, hogy nem.
2019. okt. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Kijelentettem, de akkor meg elkezdte mondani a párom, hogy hát én úgyis itthon leszek, ő megy csak dolgozni, szóval nyugodtan maradhat...
2019. okt. 19. 15:57
 3/31 anonim ***** válasza:
86%
Akkor mi a kérdés? A pároddal beszéld meg. Nem kell minden csipcsup dologban idegenek véleménye alapján dönteni.
2019. okt. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Minden? Először írtam ilyen jellegű kérdést...
2019. okt. 19. 16:07
 5/31 anonim ***** válasza:
91%

Itt nem a rokon a gond, hanem a párod!

Másrészt meg te közlöd vele, hogy nem érsz rá, a megbeszélt idöben menjen el.

2019. okt. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
91%
Itt a párod a hibás, nem a rokon.
2019. okt. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
96%
Nemet mondani! Párodat meg ha kettesben vagytok, rakd rendbe.
2019. okt. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
29%
Kérdező, lehet, hogy nem fog tetszeni, amit írok, de +2 nap nem a világ. Mondom ezt úgy, hogy én hidegrázást kapok az itt alvós vendégtől, nálunk nincs is bevezetve ez egyáltalán. De ha már ez van nálatok, hagyd a francba most. Viszont figyelj rá, hogy legközelebb még véletlenül se hívjátok meg hozzátok. Ha pedig ő jelentkezne be, hogy jönne, akkor nagyon határozottan: nem értek rá/vizsgára készülsz/beteg lett valamelyiktek/programotok van, stb...stb...
2019. okt. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Savlekotő ***** válasza:
64%
Ott az ajtó.. Sose rakod ki ha most engedsz,ha otthon szar neki tegyen ellene,sokan ráköltöznek rokonra mert odahaza szar van a palacsintában,nem vagyunk motel se panzió se vörös kereszt ezt szoktam mondani rokonnak is..
2019. okt. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
39%

"sokan ráköltöznek rokonra"


Nyomorult két napról van szó. Én nem dobnám ki. De legközelebb nem jöhetne.

2019. okt. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!