Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti mit csinálnátok? Mit...

Ti mit csinálnátok? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm 18 éves és összejött az édesanyja féltestvérevel aki 23 éves.

Hogy ez az unokahug-nagybácsi kapcsolat mennyire reális?



2019. okt. 28. 21:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem reális. Ez beteg dolog-
2019. okt. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Ez beteges, vérfertőző viszony.
2019. okt. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
87%
Nagy a baj. :/
2019. okt. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Ez gáz :/ ha vérszerint rokonok,mint itt hogy féltesók az beteg. A szülők is agybetegek hogy hagyják (ha tudnak a viszonyról). És a 23 éves srácnak is lehetne esze ha már a kislánynak nincs. Reméljük nem csinálja fel!
2019. okt. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
75%
Jézusom az ilyenből születnek a genetikai beteg gyerekek, akiknek gyűjtjük a kupakokat. Ne tegyük tönkre más életét
2019. okt. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
8%
Nektek honnan jött az le, hogy anyuci és a féltestvére vérrokonok? Adott pl egy nagypapa legyen mondjuk 65, összejön egy nála 20 évvel fiatalabb nővel, akinek van egy 23 éves gyereke az előző kapcsolatából. Nagypapa lánya és a 23 éves fiú féltestvérek, de nem vérrokonok szerintem.
2019. okt. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
#6-os a féltestvérnél az vagy az apa, vagy az anya ugyanaz.
2019. okt. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

6, azért FÉLtestvér, mert félig rokonok. Konkrétan ezt jelenti a szó. Ha a két fél két saját gyerekéről lenne szó, mint a példádban, az mostohatestvér, maximum.


Nekem bizarr lenne. Nálunk is van ilyen fura korjáték, apám féltestvére egy évvel idősebb nálam, de én mindig úgy kezeltem, mint egy unokatestvért (annak is tekintettem, ezt a féltestvér-dolgot jóval később értettem meg, hogy ő nem az unokabátyám, hanem a nagybátyám).


Elképzelni nem tudom, hogy alakulhatna ki olyan viszony, hogy valaki férfiként, nőként tekintsen a rokonára. Maximum, ha eltitkolt gyerek a srác, és most ismerkedtek meg, akkor nyilván idegenek egymás számára és ez egy más helyzet.

2019. okt. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem tartották a kapcsolatot, és egészen mostanáig nem ismerték egymást.
2019. okt. 29. 06:14
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon beteg, de azért van, mert nincs meg bennük a biológiai stop, mert nem kicsi kora óta ismeri a lányt, mint a testvére gyermeke, és a lánynak se volt az élete része a férfi, mikor felnőtt. Az édesanya mit szól hozzá? Remélem védekeznek és nem akarnak soha gyereket. Még örökbefogadni, se, mert milyen példát látna a pici, hogy normális a rokonok közötti szerelem? Na ne, ezt ne.

Ha én lennék az anya, tuti számonkérném a féltesómat, hogy ezt mégis, hogy képzelte. Van annyi nő a földön, legyen már annyi tartása, hogy nem az én 18 éves lányomat bolondítsa el. De a lányomat se dicsérném meg az tuti.

2019. okt. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!