Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Normális hogy ilyeneket csinál?

Normális hogy ilyeneket csinál?

Figyelt kérdés

Egyik távolabbi rokonom folyton csikiz, bökdös,piszkálja a hajam, direkt közeledik felém amikor csak esélyt lát rá.Közel ül mellém, egyszóval mindig maga mellett akar érezni. Ha baj volt mindig megértő volt és segített.Nem szeretnék rosszra gondolni de nekem ezek a dolgok jól esnek. Szerintetek ezek természetes és elfogadható dolgok? Részéről lehet több is a dologban mint barátias (rokoni) gesztus? Nem szeretnék ebből problémát főleg hogy én érzek már valamit iránta. Lekéne állítanom de vele annyira jól érzem magam. Hogy ennyire velem van elfoglalva. Én 20 L

Ő 29 F



2019. nov. 2. 16:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Legutóbb mindenki előtt (más családtagok) elkezdte birizgálni a hajam és annyira jól esett hogy elpirultam és inkább kértem hogy hagyja abba utána arrébb állt.
2019. nov. 2. 16:24
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
El kell dönteni mit szeretnél. Ha akarsz tőle valamit és a rokonok is elfogadják, akkor ennek nincs akadálya. Valszeg nem örülnének neki a többiek, így aztán erősen meggondolandó. Jól esik neked, hogy ő foglalkozik veled, dehát mégiscsak egy nem rokon lenne a megfelelő megoldás.
2019. nov. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
Nem, nem normális. Ha nem akarsz tőle semmit, akkor most kell határozottan leállítani. És te vagy az idősebb, te vagy a férfi, tessék a sarkadra állni.
2019. nov. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3-as, a kérdező se nem idősebb, se nem férfi. :)
2019. nov. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Hármaskának sok volt a herbál :D

Milyen fokú a rokonság?

Törvényileg házasodhatsz akár a testvéred gyerekével is, első fokú unokatestvérrel is. Amivel szembe kell nézned, az a család rosszallása. Ha azon túl tudod tenni magad, akkor hajrá!

2019. nov. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Vagyis röviden:

20 éves álnaiv kislánykát a 29 éves férfi rokon taperolja, kislánykának tetszik

Kérdés: dugjon-e a pasival vagy sem...



Ki nem szarja le

2019. nov. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon távoli. (Nagymamám unokatestvérének az unokája)
2019. nov. 2. 17:50
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Az semmi, nyugodtan csinálhatjátok.
2019. nov. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 hírnök ***** válasza:
20%

vele nem szabad.

küldjél képet, majd birizgálom a hajadat! ,-)

2019. nov. 3. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A kérdés egyébként nem ez volt hogy kivel mit csinálhatok...

Értelmezni kellene a szöveget.

2019. nov. 3. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!