Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Myheritage érdemes?

Myheritage érdemes?

Figyelt kérdés
Ki szeretném deríteni, hogy milyen nemzetiségű őseim lehettek. De félek, hogy valami rossz is lehet ebből. Leginkább az érdekelne, hogy ki is vagyok. Rokonokat is szeretnék találni, mert nekem nincsenek közeliek.

2019. nov. 19. 22:15
1 2
 1/14 Magic ***** válasza:
66%
Rossz? Mi rossz lehetne belôle szerinted? :DD
2019. nov. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
DNS minta rossz kezekbe kerülhet pl.
2019. nov. 19. 22:41
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Ja, még a végén kiderül, hogy Hasfelmetsző Jack leszármazottja vagy. Ugyan már!

Inkább azt tartsd szem előtt, hogy a kapott eredmény nem azt jelenti, hogy milyen nemzetiségű őseid vannak, hanem azt, hogy a tiédhez hasonló DNS-sel JELENLEG hol rendelkeznek legtöbben. Közeli hozzátartozót találni ezzel a módszerrel nem lehetetlen, de kicsi rá az esély. Ahhoz az kéne, hogy az a bizonyos közeli hozzátartozó is regisztrálva legyen és megcsináltassa a tesztet. Különben nincs mivel összevetni.

Rokonok megtalálásához a molyolósabb - de sokszor nagyon izgalmas - családfakutatást ajánlom.

2019. nov. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
Inkább anyakönyvi forrásokból kutas én erre nem fizetnék be a Myheritage oldalt én nagyon pénz lehúzós cégnek tartom pl ha találsz egy rokont az oldalon csak akkor írhatsz neki ha előfizető vagy vagy pl olyan forrás megtekintéséhez kér pénzt ahol az fsn ingyen megtudsz nézni és ha belépsz családfa kutatás foglalkozó csoportokban a fbn illetve ehez hasonló fórumon is fent vagy illetve családfa építő oldalakon is van esély rokont találni
2019. nov. 20. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 hollófernyiges ***** válasza:
27%
Én megmondom neked ingyen is, hogy közép-kelet-európai és észak-balkáni őseid voltak, illetve 1-2%-ban északnémet, balti és mediterrán génjeid is vannak. Kb ezt a szintet várhatod az ilyen tesztektől.
2019. nov. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
Vicces mennyire nincs képben senki a hátrányaival pedig én hallottam rendesen.
2019. nov. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2019. nov. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Senkinek sehova nem küldeném el a DNS mintámat! Eltárolják, a későbbiekben fel is használhatják bmire!
2019. nov. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Például?
2019. nov. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
37%

Mondjuk ha a földre születik még egy olyan széls*jobbos selejt, mint Herr Hitler, és kitalálja, hogy gáz halmazállapotban eltávolít minden olyan egyedet a Földről, aki akár 1%-ban is balkáni, délszláv, latin, askenázi zsidó, vagy bármi más.

Vigyázni kell ezzel, sajnos mivel a történelemben erre volt példa, borzasztó teremtmények is születnek erre a földre, és ezt nem szabadna hagyni.

2019. nov. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!