Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek is gáz, ha egy...

Szerintetek is gáz, ha egy felnőtt (25N) saját készítésű képeket ad ajándékba?

Figyelt kérdés

Kis korom óta festek és rajzolok, így általában mindenkinek azt adtam karácsonyra (kivéve tesóm, ő tuti nem örülne ilyennek)

Ha rákérdezek azt mondják, hogy fessek valamit, de nem tudom mennyire gondolják komolyan. Tudják, hogy nincs valami nagy jövedelmem.


Párom gagyinak tartja, hogy rajzot adok ajándékként szerinte mindenkinek vegyek valamit.


2019. dec. 19. 16:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki jól fogadja, mások nem. Neked kell tudnod, hogy állnak hozzá.
2019. dec. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%
Szerinten ha szép festményeket csinálsz, az tök jó ajándék, én pl örülnék neki. Pláne, hogy szeretettel csinálod, a szülők örülnek ezeknek. Sokkal értelmesebb és egyedibb ajándék, mint megvenni a 200. serpenyőt vagy bögrét.
2019. dec. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
31%
Biztos van aki örülne neki, nekem ez a rajzolós-festegetős korszakom 8 évesen befejeződött. :)
2019. dec. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
96%
Festőművész és restaurátor rokonom egyik képét ajándékozta kerek évfordulómra. Nekem kellett kiválasztani. Örülök neki.
2019. dec. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
96%
Hát, m8nden karácsonyra nem ertekelnem, az biztos. Hová tennem? De ha ők kerik, akkor hajrá, fess nekik.
2019. dec. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
93%

“Párom gagyinak tartja, hogy rajzot adok ajándékként szerinte mindenkinek vegyek valamit.”

Párod is jófej, látom sikerült egy igazán támogató partnert találnod. :D

2019. dec. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
96%
Attól függ, milyen minőségűek a képek.
2019. dec. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
87%

Érdekes párod van.


Nem az ajándék a lényeg hanem hogy hogy adod. A saját készítésű ajándék értékes mert ott egy ember érzése, a rá szánt idő és a szeretet amit ad valójában.

2019. dec. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
95%

tényleg azon is múlik mennyire profi vagy gagyi, meg ha már valakinek adtál akkor lehet most mást kéne,

én örülnék egy szép vászonra festett képnek.

2019. dec. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
93%

Én pont most tervezek rendelni Facebookon egy hölgytől, aki rajzokat készít. Szerintem tök jó ajándék, ha kicsit személyesre szabod.

Pl ha anyukád szeret olvasni és van mondjuk egy kis kedvenc macskája, akkor fess rá egy könyvjelzőre egy cicaz2, ami hasonlít az övére. Lamináld le és tuti élvezettel fogja használni és mutogatni másoknak is, hogy milyen szép ajándékot kapott.

Szóval szerintem kicsit vedd személyesebbre és teljesen jó ajándék lesz.

Boltból bárki meg tudja venni magának, amire szüksége van. Szerintem több értéke van egy házi ajándéknak. Én nem tartom gyerekesnek.

2019. dec. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!