Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek is személytelen...

Szerintetek is személytelen ajándék a pénz?

Figyelt kérdés

A szüleimtől minden évben pénzt kapok, 15 éves korom óta, mivel praktikus, mert azt vehetek belőle amit akarok.. viszont úgy érzem, mintha nem ismernének és nem tudnák, hogy minek örülnék.... Minden évben kérem, hogy ne pénzt adjanak, de azt kapok folyton.. az ajándékutalvány egy fokkal jobb,de akkor is... Ennyire nem ismernek? Nagyon rosszul esik.

20/L


2019. dec. 24. 11:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
30%

Igen, személytelen és még az jön le számomra belőle, hogy aki ilyet ajándékoz az tojik rád. Hiszen fikarcnyi erőfeszítést sem tesz, hogy ajándékot vegyen neked, mert azon már gondolkodni kellene. ("Ennyire nem ismernek? ": igen.)

Ez az adtam is, meg nem is.


Annyiban jó, hogy tényleg azt veszel belőle, amire szükséged van, amit akarsz. És nem feszengsz egy olyan dolog miatt, ami nem teteszik csak mert kötelező örülni az ajándéknak.

2019. dec. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
62%
Személytelen, nyilván. Miért nem mondod meg, mit szeretnél?
2019. dec. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy személytelen, de jobb, mintha vmi olyant kapnál, aminek semmi hasznát nem vennéd. Én legalábbis jobban örülnék neki, mint olyannak, ami nem tetszik, nem használnám vagy van már belőle.
2019. dec. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
94%

Nekem decemberben van a névnapom és a születésnapom is, így nekem praktikus mindenkitől mindenre pénzt kérni.

Csak egy példa, tegnap vettem egy autót, amit kapok pénzt belerakom az árba.

2019. dec. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a legjobb a pénz. Abból tényleg azt veszel aminek örülnél.
2019. dec. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Oké, azt veszek amit akarok, de abból a pénzből ők is megtudnák venni, ha ismernének... Nem?
2019. dec. 24. 11:52
 7/29 anonim ***** válasza:
82%
Jobban orulnel egy kotott, karacsonyi mintas pulcsinak meg 3 alsogatyanak?
2019. dec. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
93%

Két oldala van. Te szoktál beszélni nekik arról, mik a kedven dolgaid, vágyaid, miket szeretnél? Hagyod, hogy jól ismerjenek?

Például, ha valakiról tudják a hozzátartozói, hogy szereti a parfümöket, órákat, könyveket, kütyüket, stb., akkor sem biztos, hogy ezekből az általa kedvelt márkákat, illatokat, típusokat kapja. Akkor megint ott tartunk, hogy színlelt öröm, vagy szájhúzás lesz a vége,

2019. dec. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Jövőre segíts nekik, és írj egy listát, hogy mikre vágysz. Ha ezek után is pénzt adnak, akkor egyértelmű, hogy csak az ajándékvásárlással járó fáradalmaktól szeretnék megkímélni magukat.
2019. dec. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
89%
Az a baj, hogy rólam például tudják hogy szeretem a könyveket-na sac per kábé egyszer kaptam olyat ami tényleg tetszett, a többi nem . Jobban örültem volna az ajándék árának, hogy olyan könyvet vehessek rajta, ami érdekel is, és nem csak kapok valami tök érdektelent, csal mert éppen az a legfelkapottabb izé...
2019. dec. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!