Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Csak engem zavar? Vem van a...

Csak engem zavar? Vem van a baj? Másnál, más családokban is van hasonló?

Figyelt kérdés

Családon belül-vagyis otthon- az egyik családtagod reggelenként köhög, krákog, torkotszív (vagy nem tudom pontosan hogy hívják ezt) a felkelés utáni kb fél órába folyamatosan.

Ve


2019. dec. 28. 15:38
 1/9 A kérdező kommentje:
*velem
2019. dec. 28. 15:39
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Nálunk apám csinálta, engem marhára zavart.

Aztán nálam is jelentkezett ez pár éve, orrfolyással összekötve. Voltam mindenféle vizsgálaton, de eddig semmi. Amikor az ember csinálja, észre sem veszi, tudom gáz.

Nem dohányzom. Pormentes környezetben is jelentkezik.

2019. dec. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Férfi vagy nő vagy?


Nem zavarja a családodat?

2019. dec. 28. 15:51
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Most rajtam akarod leverni a dühöd vagy mi? :D
2019. dec. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Nekem van ilyen, a gyerekemet zavarja. Nem dohányzom. Járok gégészetre. De semmi, csak érzékeny a torkom. Nem tehetek róla, ha visszafojtom, kitör köhögő roham formájában. Ez nem egy szándékos dolog a te bosszantásodra! Légy megértő.
2019. dec. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4es, dehogyis, csak kíváncsi vagyok.


Dühös nem vagyok, csak zavar.

2019. dec. 28. 17:52
 7/9 A kérdező kommentje:

5ös válaszoló.

Beszéltetek erről a gyerekeddel?

2019. dec. 28. 17:53
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Igen, de mint mondom, ez akaratomon kívüli. Sajnos ha elkapok egy megfázást, akkor a köhögős idő hetekig tart. Tavasztól őszig nincs ez a probléma. Mindig egy megfázás után. Hiába zavarja vagy sem, nem tudok ellene tenni. Engem is zavar. Torokfertötlenitöket, mézet, teát, mindent használok, hurkolódót is, de ennél többet nem tehetek. Szerintem apád sem direkt csinálja. Megszoksz vagy megszöksz. Mondjuk ha dohányzik, leszokhatna.
2019. dec. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Lehet akár reflux is a háttérben. Nekem az volt. Mire orvoshoz kerültem vele, már vért hánytam, mert csupa seb volt a nyelőcsövem. Kaptam rá gyógyszert, azóta semmi bajom. Vedd rá apádat, hogy nézesse meg magát.
2019. dec. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!