Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mennyire elítélendő, ha nem...

Mennyire elítélendő, ha nem vagyok kíváncsi a testvéreim gyerekeire, amíg kamaszkorba nem lépnek?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a kisgyerekeket, őszintén szólva untatnak, nem lehet velük értelmesen beszélgetni. Ha nagyobbak lesznek, szívesen viszem őket koncertre vagy strandra vagy állatkertbe, esetleg moziba, ami már 12 éven felülieknek szól, de nem szeretek játszani sem mesét nézni.
2019. dec. 29. 15:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Ha most nem alakítasz ki velük kapcsolatot kamaszkorukban is csak egy idegen leszel nekik, nem veled akarják majd tölteni az idejüket.
2019. dec. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mindig ott vannak, amikor meglátogatom a húgomat vagy a nővéremet. Az egyik ötéves, a másik pedig kettő, a harmadik meg nyolc. Nem tudok velük mit kezdeni, nem akarok kettesben maradni velük.
2019. dec. 29. 15:44
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Miért lenne elítélendő?

Egyik ember ilyen, a másik meg másmilyen, nem egymás klónjai vagyunk, hogy ugyanazt szeressük és ugyanaz legyen szórakoztató mindenkinek.

Én ugyanúgy vagyok ezzel mint te, én sem tudok a picikkel kapcsolatot találni, viszont lejjebb teszem a lécet mint te.

Egy nem szellemi fogyatékos 6-7 évessel már nagyon jól el lehet beszélgetni, mert ezek a mostani gyerekek már annyira értelmesek, hogy csak na! Legalábbis amelyik nincs a szülők által elrontva és nem egy elkényeztetett hisztigép, de utóbbiak 12 évesen még rosszabbak lesznek.

2019. dec. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem elítélendő, de 15 évesen nem veled fognak koncertre meg moziba menni, ha kisgyerekként nem szeretteted meg magad velük.
2019. dec. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

Nem elitélendő. Csak aztán majd ne sírjál,hogy nem akarnak sehova se menni veled.

Emlékezni fognak rá,hogy amikor picik voltak nem voltál szívesen velü.

2019. dec. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

#4-5

Ha megszeretteti magát, ha nem, egy 15 éves kamasz nem a nagynénjével jár koncertre meg moziba, hanem a haverokkal, barátokkal, barátnőkkel.

Legalábbis akiket én ismerek.:)

2019. dec. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Ha mist kb leszarod őket, akkor miért akarnának nagyobb korukban veled menni bárhová?
2019. dec. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Egyáltalán nem elítélendő. Semmiféle kötelezettséged nincs más gyereke felé.
2019. dec. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%

Abszolut nem elitelendo.

En is rettegek, mi lesz, ha a noveremnek lesz gyereke, en meg nem tudok majd úgy viszonyulni hozza, hogy “ugyubugyupuncuru”...


Tegnap is mutogatta egy 7 ev koruli gyerek hogy vett az anyjanak fulbevalot, en meg... alig tudtam egy almosolyt kicsikarni magambol.


Abban viszont igazuk van, hogy ha most nincs veluk (jo) kapcsolatod, tinikent sem biztos, hogy fogjak keresni a tarsasagod.

2019. dec. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
Engem abszolút nem érdekelnek a gyerekek. Kivéve, ha a rokonaimról van szó. Még nincs 6 éves unokatestvérem, de nagyon értelmes, jókat lehet vele beszélgetni és játszani. Nyilván nem az aktuálpolitika vagy a teológia a téma, de mégis elvagyunk. Mesét egyedül is tud nézni, addig megyek a dolgomra vagy nyomkodom a telefonom. 2 éves koráig nem nagyon tudtam vele mit kezdeni, de most imádom.
2019. dec. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!