Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nálatok is voltak karácsonykor...

Nálatok is voltak karácsonykor olyan rokonok, akik nem tudnak viselkedni? Nálatok milyen kínos szituációkat okoztak?

Figyelt kérdés
Én moat töltöttem elöször a párom családjával a szentestét és karácsony első napját.Volt jópár bunkó,akikkel most találkoztam először. Volt cigányozás,*uzizás, és persze a szinglihurcolás. Ott volt a párom egyik unokatestvére, egy 40 körüli egyedülálló, gyerektelen nő, akit végig piszkáltak,hogy mikor lesz pasija, ki fog futni az időből. Én biztosan megsértődtem volna a helyében. Amikor pedig hazament, jól le-vénlányozták,kicikizték, már sajnáltam.
2019. dec. 31. 13:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell törődni az ilyenekkel. Mondják csak a magukét, ha ettől jobbnak érzik magukat.
2019. dec. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk az ment, hogy jöttek, leültek, elkezdték nyomkodni a telefont, és még annyi időre sem nagyon néztek fel belőle, hogy el kegyeskedjenek venni a kínált ételt.

Leépítettük őket.

2019. dec. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell foglalkozni velük. Én ilyenkor eljátszom hogy jol érzem magam velük túlesek rajta és amikor hazamegyek örülök hogy én nem vagyok olyan mint ők. Kicsit még erőt is ad, segít abban, hogy a helyes úton járjak
2019. dec. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Igaz nem tavaly hanem évekkel ezelőtt. Az unkoahugom lefekudt a mostmar volt ferjemmel...
2019. dec. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%

Láttál te már boldog és elégedett, szereti és örülni tudó magyar embert? Én még soha. És családokat?


A hölgyet ismeretlenül is sajnálom, és nagyon dühít, hogy senki nem védte meg. Egyébként magánügy a pár is meg a gyerek is. Miért nem érdekelt senkit az, hogyan godolkodik, hogy él, mit szeret csinálni?


Mert ez Magyarország. És nincs kivétel!

2019. dec. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

Egyik fulon be, masikon ki.


Jol irta egyik elozo, tipikus magyar mentalitas, hogy csak akkor erezzuk jol magunkat, ha valamit vagy valakit lehet utalni, valamin lehet sapitozni, valamin haborogni.


nyilvan a karacsonykor elfogyasztott pia csak ront a helyzeten.



Okos ember lesz*rja.

2019. dec. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Aki azt élvezi, hogy mást szid, az boldogtalan, elégedetlen a saját életével, kisebbségi komplexusa van. Csak sajnálni tudom őket.
2019. dec. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%

Nagynéném férje hét éve letapizta az akkor 13 éves kishúgom fenekét, és a félhangosan kijelentette, hogy "milyen jó kis nőcske lettél"

Én hallottam, megfogtam a könyökét, és kidobtam a házból.

Aztán bent a konyhán kivertem a balhét mindenki előtt.

Legrosszabb, hogy néném nem hitte el.

2019. dec. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt igen. Minden jól ment, boldog karácsonyozás, éneklés stb. Erre egy féleszű bedobott valami politikai témát. Kitört a veszekedés a jobb és bal oldali rokonok között. Végül nagymami felszólította a vendégeket, hogy menjenek el.
2019. dec. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az unokatesóm, aki szerint az a vicces, ha mindig valaki máson röhögünk, és folyamatosan másokat sérteget, "viccelődve", de persze őt nem lehet visszasértegetni, mert ő a tökéletes - na, ő nem jött el, mert a mi családi összejöveteleink unalmasak, és itt senki nem értékeli az ő humorát. Évtizedek óta a legjobb karácsonyi összejövetel volt, majdnem éjfélig maradtak a vendégek és remekül éreztük magunkat. Remélem, soha többet nem jön el.
2019. dec. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!