Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti ezt hogy reagálnátok le?

Ti ezt hogy reagálnátok le?

Figyelt kérdés

A párom hónapokkal ezelőtt megcsalt, úgy döntöttünk folytatjuk (nem szeretnék erről vitát nyitni hogy jó döntés volt vagy sem. Úgy is én koppanok ha tévedtem.)

Szóval azóta a húga tartja ezzel a kapcsolatot(a viszony alapból úgy alakult ki hogy a húga volt párjának a testvére ez a nő) , beszélgetnek, találkoznak, így drágám úgy drágám.

Most már az anyósom is likolja ennek a nőnek a képeit.

Párom azt mondja semmi közöm hozzá ők kivel beszélnek és kivel nem.

Én meg a hajamat tepem ettől. Nem érzem magam megtiszteles ettől, sőt többszöri emlitésre hogy nekem ez rosszul esik mindegyik szarik rá. És a legbantobb hogy gátlástalanul az interneten, nem is titkolják. Mintha szarnának bele abba hogy ez engem bánt vagy sem. Egyszerűen nem lehet kijönni sem kapcsolati szinten, sem egyén szinten egy ilyen problémából, ha ez nap mint nap visszakacsingat az életünkbe.

Nektek ez rosszul esne?

Én kezelem rosszul a helyzetet?

Hogyan kéne máshogy kezeljem?

Ha én gondolom túl, hogy kéne ettől elhatárolódnom?



2020. jan. 21. 18:10
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Megtisztelve*
2020. jan. 21. 18:12
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Ha úgy döntöttétek, folytatjátok, akkor ezt le kell zárnod. Különben bele fogsz őrülni.
2020. jan. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint úgy reagálnék, hogy szépen odébb állok.

Igen, rosszul esne, megalázónak érezném.

Szerintem nem túlgondolás kérdése, a féltékenység, bizalmatlanság egy érzés, amit nem fogsz tudni kiverni a fejedből.

2020. jan. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Abban igaza van a párodnak, hogy nincsen semmi közöd ahhoz, hogy a testvére és az anyja kivel mit csinál, vagy mit nem csinál. Viszont, te vállaltad, hogy folytatod a megcsalás után is, ergo minden mást is, ami ezzel jár.
2020. jan. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%
De teged ott mindenki megalaz, es megis ott vagy. Akkor most nem mindegy, hogy meg egy modon meg vagy alazva? Nem ertem, hiszen te valasztottad.
2020. jan. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%

“Mintha szarnának bele abba hogy ez engem bánt vagy sem.”

Ezt igen jól látod. Azzal, hogy a megcsalás után is a pasiddal maradtál, mintha mi se történt volna, a családnak is jelezted, hogy nincs benned semmi önbecsülés, így ők se becsülnek téged semmire.

Valószínű, hogy egyáltalán nem érdekled őket, vagy rosszabb esetben még ki is röhögnek a hátad mögött.

2020. jan. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy döntöttél vele maradsz akkor turd
2020. jan. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
55%

Akármennyire fáj, el kell viselned. Csak így tudtok túljutni ezen a kapcsolati törése.

Gondolj arra, hogy a párod is folytatni akarta/ akarja veled a kapcsolatot.

Ha a megcsalás terhét el tudod viselni, akkor a rokonságának igen tapintatlan viselkedését is, sajnos.

Lehet, hogy alapból kevésbé kedvelnek, mint a másik nőt.

Emeld fel a fejed, és ne lássák, hogy ez fáj neked. Akkor talán, idővel abbahagyják...

2020. jan. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%
Akinek megbocsátottál, az pont nem áll melletted, tehát a koppanás már megtörtént. A családja szépen jelzi feléd, hogy szrba sem néznek, a párod meg bólogató Jancsiként mellettük áll. Szép jövő.
2020. jan. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom hogy mellettem kéne állnia. De azt mondja hogy egyrészt, nem mondhatja meg senkinek hogy kivel barátkozzon, másrészt azt mondta beszélt már a hugaval erről, többször is osszevesztek emiatt állítása szerint, de hogy nem használ. És hogy ő ezen felül nem tud mit tenni, mert hogy a húga és szereti. És ő mindig a családot fogja választani. (nem választás kérdése, de mindegy)
2020. jan. 21. 20:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!