Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Kikezdett velem az unokatestvé...

Kikezdett velem az unokatestvérem anyósa?

Figyelt kérdés
Én 23 éves srác vagyok az unokatestvérem anyósa pedig 44 éves. Volt egy családi rendezvény még a nyáron amikor ott voltunk unokatesóméknál és sütögettünk.Ráment valami a pólómra és mivel uncsitesómmal egy a méretünk ezért mondta hogy menjek be vegyem fel az egyik pólóját hogy ne abba a koszosba legyek. Be is mentem és ahogy levettem elkezdtem magam nézegetni a tükör előtt, edzek évek óta és nagyon készültem a nyárra a strandszezonra aztán kicsit nézegettem magamat erre bejött unokatesómnak az anyósa és meglátott félmeztelenül. Utána gyorsan ki is ment és később amikor pakoltuk be a tányérokat meg az egyéb dolgokat akkor egyik alkalommal bocsánatot kért tőlem én meg mondtam neki hogy semmi baj mondom láttál már ilyet. Erre végignézett rajtam és elmosolyodott hogy "ilyet még nem láttam". De ez az a flörtölős nézés volt és az a legdurvább hogy közben meg a barátnőm kint volt az udvaron pár méterre.Nem tudom mit akartam tőlem ezzel, lehet hogy csak egy ártatlan poén volt vagy zavarba akart hozni,esetleg bepróbálkozott... Nekem nagyon kellemetlen volt ez a helyzet mert én nem csalnám meg a barátnőmet,főleg nem egy olyan nővel aki az anyám lehetne.Szerintetek túl aggódom a dolgot? Amikor köszön és megpuszil akkor mindig megfogja a vállam és volt olyan is hogy kicsit megsimogatott puszi közben.Egyébként régen elvált már és tudtommal nincsen párja ami azért fura mivel egy elég vonzó nő a korához képest.

2020. febr. 11. 19:46
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
95%
Az általad leírtak alapján nem látom azt, hogy kikezdett veled. Pólóról volt szó, tehát a félmeztelenség alighanem a felső testedre vonatkozik. A puszilkodásnál történő cirógatás nem kikezdés és természetes megnyilvánulása a szeretetnek (de nem a szerelemnek, vagy vonzódásnak - EBEN AZ ESETBEN!).
2020. febr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim válasza:
62%
Add meg a címét valaki innen leápolja
2020. febr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
94%

Nem kezdett ki veled.

Nem körülötted forog a világ, hiába szereted magad fiú létedre a tükörben nézegetni :)


AMúgy te dobtad fel a labdát, ő csak leütötte: "Mondom láttál már ilyet."

2020. febr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ezt még flörtnek se mondanám....enyhén túl reagálod.
2020. febr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
Hát hogy már látott férfit félmeztelen. De végigmért utána, meg mondom volt hogy így megsimogatta a vállam.
2020. febr. 11. 20:06
 6/53 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem Te kezdtél ki vele. 😉
2020. febr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:
Mi volt benne részemről a kikezdés?
2020. febr. 11. 20:11
 8/53 anonim ***** válasza:
95%
Túlaggódod. Attól hogy poénosan elmondta hogy jól nézel ki attól még nem akar rádugrani. Nehogy azt hidd már hogy ennyi még azt jelenti hogy akár tőled valamit? Milyen megcsalásról beszélsz? Téged már meg se lehet dícsérni? Az is lehet hogy a kényelmetlenséget ezzel poénnal akarta elsimítani.
2020. febr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim válasza:
86%

Válaszoltál magadnak, kikezdett veled,te voltál ott, te tudod.

Az írásodból ítélve lazán megdugnád, nemtudom mi a kérdés.

2020. febr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
65%
Wishful thinking! :)))
2020. febr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!