Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Lányok másokat is zavar ha...

Lányok másokat is zavar ha szeretnének hétvégente főzni, de ritkán tudtok mivel valaki mindig megcsinálja helyettetek?

Figyelt kérdés

Mostanában felszabadultak a szombataim (mivel előtte mindig suliba jártam ) és egyre motiváltabb vagyok , hogy főzöcskézzek valamit, viszont minden szombaton felhív a párom családja hogy menjünk ebédelni.

Mivel én messze lakom így én hetente egyszer tudok találkozni a családommal ezért fix, hogy minden vasárnap hazamegyek.

Viszont így csak szobaton maradna időm főzni nyugodtan, dehát mindig nem mondhatjuk le a szombatokat sem.

Csak egyszerűen úgy érzem így viszont elhagy a motivációm , mert nem alakul ki rutinszerűen , hogy jön a hétvége és készülhetek.

Hétköznaponként szoktam este főzni, viszont ritkán mert munka után nincs mindig kedvem.

Tudom, hogy mindenki jót akar, de mégis...zavar...

ma is felkeltünk korán , elmentünk bevásárolni , már tegnap azt vártam, hogy ma főzök finomat és tök jó lesz, erre hívnak...

párom mondja majd megcsinálom vacsira.

De hát addigra elmegy a kedvem az egésztől.

Más lányok is éreztetek már ilyet vagy csak én vagyok ilyen érzékeny erre?

Talán az a baj, hogy régen soha nem mertem nemet mondani, és most kicsit elegem lett, ezért egyre gyakrabban mondtam nemet és ideges leszek ha eltervezek valamit és egy telefon keresztűlhúzza a terveimet.

Tudom , hogy örülnöm kellene, de egyszerűen ideges vagyok.

Tudom, hogy mindenki a legjobbat akarja, de így meg akkor hogy tanuljak meg főzni..:S

A legszebb , hogy párom papája szokta kérdezgetni, hogy tudok e főzni, és mindig lejáratom magam, hogy nem igazán érdekel a főzés stb stb...pedig nem igaz.

Főznék én szívesen hétvégente csak így elveszik a motivációm.

No meg sokáig jártam suiba szombatonként így tényleg nem volt kedvem főzőcskézni , mos viszont lenne időm csak hát ja...

Tudom, hogy néha menni kell néha nemet mondani, de hogy csináljam hogy ne vesszen el a motivációm ?



2020. febr. 15. 11:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
34%
Egyfelől nem vagyok hajlandó hetente találkozni a családommal, más családjával meg pláne, másfelől főzni sincs feltétlenül ekkora ingerenciám így ha véletlenül mégis rám jön, hogy valamit akarok csinálni, akkor azt általában azonnali hatállyal akarom, és nem fognak keresztbe szervezni, mert lemondom.
2020. febr. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%
Ha minden szombaton felhív a pasid családja, akkor úgyis tudod, hogy a szombat nem a tiétek. Inkább az érdekel, hogy páros programokra kettesben egyáltalán nincs módotok ezek szerint?
2020. febr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
65%
A főzés terén hasonló a problémám, egyetemre járok heti 3 nap reggeltől estig mellett havi 15. Napot pincérkedek tehát a fozesem az este összedobok valamitban merül ki azt is a páromnak mert én a munkahelyen eszek ha mégis akad egy szabadnapom, akkor meg a szülők szinte versenyeznek hova menjünk, újabban inkább én főzök és hívom at őket felváltva hogy kicsit én is ki tudjam élni magam, ez kb délután 2ig foglal le ellpakolasdal együtt utána meg meg mindig tudunk el járkálni mindenféle.
2020. febr. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
98%
La kéne ülnöd a saját családoddal, hogy nem fogsz minden vasárnap hozzájuk menni, mert énidőre is szükségetek van hétvégén, utána ugyanezzel leülni a pasid szüleivel is. Hisztériázni fognak, de ne hagyd magad.
2020. febr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
99%
Igen, engem is zavar, mikor kitalálom milyen jó lenne ezt vagy azt főzni, aztán nyakamba kapok egy 3 napra elég adag kaját.
2020. febr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%
Engem ebben a szituban az zavarna, hogy nincs egyetlen szabad hétvégém sem saját magunkra. Minden szombaton párom családja, minden vasárnap az én szüleim. Mikor mentek ti kettesben hétvégén bárhová?
2020. febr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
78%
Nem zavar,mivel sosem főzök.
2020. febr. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
98%
Hiába laktok külön, a két szülői család kezében van a két botkormány, amivel irányítanak titeket.
2020. febr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
98%
Engem az zavarna, hogy nincs soha nyugtom. Minden szabad napodat beosztják a szüleitek.
2020. febr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%
Anyu, apu mostantól havonta fogok jönni, mert fontos otthoni teendőim vannak. Mi nehéz Ezen? Tádámm már szabad is a szombatod.
2020. febr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!